Gwiazdy

Magda Gessler dla zmarłego męża złamała przepisy. "Zrobiłam to w najbardziej prozaiczny sposób"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Magda Gessler

Już niebawem wszyscy fani Magdy Gessler będą mieli okazję zagłębić się w jej życiowe historie. Restauratorka bowiem napisała biografię, której premiera zaplanowana jest na 16 czerwca. W jednej z opowieści gwiazda przyznała, że po śmierci męża złamała obowiązujące przepisy. Co się stało?

Magda Gessler wydaje biografię

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. Gwiazda prowadzi własną restaurację, a doświadczeniem dzieli się chętnie z innymi właścicielami. Od ponad dekady przeprowadza w polskiej gastronomii prawdziwe rewolucje i pomaga rozwinąć lokalne biznesy. O pracy i życiu osobistym Magda postanowiła opowiedzieć w książce. Restauratorka bowiem napisała biografię, która w sklepach pojawi się już 16 czerwca 2021 roku.

Jedna z zamieszonych tam historii dotyczy złamania obowiązujących przepisów. Jak czytamy w "Na żywo", autorka opisała trudne chwile po śmierci pierwszego męża, Volkharta Müllera, a także przyznała, że wbrew prawu postanowiła przetransportować prochy ukochanego do Hiszpanii.

Prochy męża postanowiłam przetransportować do Hiszpanii. Zrobiłam to wbrew wszelkim przepisom sanitarnym, w najbardziej prozaiczny sposób – zapakowałam urnę do torebki i poleciałam z nią w ten sposób samolotem. W terminalu w jednej ręce trzymałam pięcioletniego syna, a w drugiej prochy męża

- czytamy.

Magda Gessler – życiowe trudności

W biografii Magda Gessler poruszyła też temat kariery i swoich początków pracy w biznesie. Jak przyznała, droga na szczyt nie była łatwa, jednak to dzięki trudnościom, które napotkała na swojej ścieżce, udało jej się osiągnąć sukces.

- Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery – czytamy na stronie gesslermagda.pl

Gwiazda podczas rozmowy z tygodnikiem "Na Żywo" dodała również, że przeżyła kilka dramatów, a jej życie nie zawsze było różowe.

- Moje życie układało się wyjątkowo, ale nie zawsze dobrze i optymistycznie. Opowiedziałam o tym w bardzo intymny sposób… Przeżyłam w życiu wiele dramatów, ale po każdym udało mi się stanąć na nogach, bo zawsze byłam silna i odważna. Niektóre historie poruszą czytelników do łez, bo dla mnie samej powrót do tych najtrudniejszych momentów był niezwykle bolesny i poruszający.

11 lat "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler świętuje 300. odcinek programu

Zobacz także:

Magda Gessler przeprowadziła "kuchenne rewolucje" w domu Ekipy. Okiełznała idoli młodzieży?

Jak skompletować odpowiednią wyprawkę dla noworodka? Lara Gessler i Justyna Szyc-Nagłowska zdradzają swoje must have

Magda Gessler oceniła swojego zięcia. Mówi, jakim jest mężem dla Lary

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości