Gwiazdy

Od influencerki do piosenkarki. Magda Bereda w utworze "Odzyskaj" promuje ekologię

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Magda Bereda & Eco Studio w piosence „Odzyskaj”
Magda Bereda & Eco Studio w piosence „Odzyskaj”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Magda Bereda zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Odzyskaj". Młoda influencerka od początku 2022 roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM. W teledysku do najnowszego singla promuje prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. W klipie wystąpił znany z "Top Model" Michał Gała.

Magda Bereda wydała singiel "Odzyskaj"

W wieku 14 lat rozpoczęła działalność w sieci. Od tego czasu na kanałach w mediach społecznościowych zebrała miliony obserwatorów. Magda Bereda jest jedną z czołowych influencerek młodego pokolenia. Od lat realizuje się również jako autorka tekstów oraz piosenkarka. Najnowszy singiel wokalistki miał swoją premierę 22 kwietnia.

Piosenka "Odzyskaj", którą Bereda zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN, została skomponowana przez Marka Tyspera - szwedzkiego producenta współpracującego między innymi z Pink i z Zarą Larsson. Jak influncerka poradziła sobie z wykonaniem tego utworu? Zobaczcie w naszym materiale wideo.

Magda Bereda w projekcie Eco System

Magda Bereda od początku 2022 roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, który ma na celu szerzenie świadomości na temat prawidłowego postępowania z elektroodpadami. W ramach współpracy z inicjatorami akcji stworzyła do piosenki "Odzyskaj" edukacyjny klip, w którym wystąpiła wraz z Michałem Gałą - uczestnikiem 8. edycji "Top Model".

- Teledysk zawiera intro edukacyjne promujące jedną z najważniejszych zasad postępowania z elektrośmieciami - zakaz wyrzucania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do zwykłego kosza na śmieci - czytamy w komunikacie prasowym.

Magda jest niezwykle dumna, że może być częścią wartościowej akcji ekologicznej. - Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak wyjątkowego projektu. Wraz z organizacją odzysku ELECTRO-SYSTEM i Kubą Adamiakiem opowiadamy o tym, jak dbać o nasz wspólny dom - Ziemię. Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko: "Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci". Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy - komentuje influencerka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości