Gwiazdy

Maffasion pokazała zdjęcie brzucha po porodzie. Fani: "Wpędzasz kobiety w kompleksy"

Gwiazdy

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali niedawno rodzicami. W ich mediach społecznościowych znajdziemy zdjęcia zarówno z czasu oczekiwania na małego Bastiana, jak i z wtedy, kiedy potomek pary pojawił się już na świecie. Teraz Julia Kuczyńska mierzy się z krytyką po pokazaniu wyćwiczonego brzucha po ciąży.

Maffasion wróciła do formy po porodzie

Maffashion znana jest z intensywnego trybu życia i dbania o swój wygląd, co zresztą zwykła regularnie relacjonować w mediach społecznościowych. Kiedy na świat przyszedł syn gwiazdy, ta na chwilę zwolniła tempo, ograniczając aktywność w sieci i skupiając się na rodzinie. Jak się jednak okazuje, Julia wcale nie próżnowała. Zaledwie kilka tygodni po porodzie wróciła do formy sprzed ciąży.

O tym, z jakim odbiorem swojej sylwetki blogerka modowa zmierzyła się po dodaniu zdjęcia na Instagram, opowiedziała Sandra Hajduk.

Maffashion pochwaliła się zdjęciem wydawałoby się zwyczajnym. Piękna dziewczyna w dresie, fantastycznie wyglądająca. Teraz Julia pokazała płaski brzuch, a jak wiemy, niedawno była w ciąży. Internautom nie dogodzimy. Raz podoba im się, że pokazuje ciążowy brzuch, a raz, że płaski. Teraz Maffashion dostaje komentarze, że wpędza kobiety w kompleksy...

- powiedziała dziennikarka na antenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@eppram_official SNAKE ?

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Ja bym chciała tak w dresie wyglądać

- rzuciła w odpowiedzi Małgorzata Ohme, prowadząca Dzień Dobry TVN.

Maffashion krytykowana przez fanów

Pod zdjęciem gwiazdy możemy przeczytać mnóstwo komentarzy, które mają wywołać w niej poczucie winy.

Po co wpędzać w kompleksy masę kobiet, które nie mają warunków genetycznych, aby tak wyglądać po urodzeniu dziecka? Forma znakomita, ale co z tego... To tylko opakowanie

- napisała jedna z internautek.

Julia Kuczyńska mogła liczyć na wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie.

Masz lepszy brzuch po ciąży, niż ja w tym momencie, chociaż mam 22 lata i nigdy nie rodziłam. Uważam, że to super, jak motywujesz dziewczyny! Nie rozumiem tych hejtów...

- ubolewała wielbicielka blogerki modowej.

Maffashion - kiedy urodziła?

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września. To właśnie wtedy na świat przyszedł mały Bastian Jan. Celebrycka para podzieliła się wówczas z fanami radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Maffashion i Sebastian Fabijański - od kiedy są razem?

W 2019 roku Maffasion rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem z kanału na YouTube "Abstrachuje". Zaledwie kilka miesięcy później media obiegła informacja, że blogerka modowa ma już nowego chłopaka. Na początku tego roku wyszło na jaw, że nowym ukochanym Julii jest Sebastian Fabijański. Para szybko zaręczyła się i oznajmiła fanom, że spodziewają się dziecka.

Zobacz też:

Sportowa aktywność w ciąży. Jakich dyscyplin powinno się unikać?

Jak przetrwać ciążę w dobie pandemii? Psycholog: "Trzeba otaczać się osobami, które mądrze wspierają"

Maffashion o prywatności, sławie i dziecku. Ile przytyła w ciąży? "Nigdy w życiu tyle nie ważyłam"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości