Maffashion potwierdziła ciążę. Sebastian Fabijański pokazał urocze zdjęcia przyszłej mamy

Gwiazdy


Julia Kuczyńska potwierdziła informacje, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy fani. Blogerka niebawem zostanie mamą! W mediach społecznościowych Maffashion opublikowała zdjęcia z ciążowej sesji. Piękne kadry pokazał także Sebastian Fabijański.

Maffashion potwierdziła ciążę

Julia Kuczyńska po kilku miesiącach ukrywania radosnej nowiny, nareszcie podzieliła się nią w sieci. Blogerka potwierdziła stan błogosławiony, pokazując w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Już niebawem Maffashion po raz pierwszy zostanie mamą.

Ojcem dziecka jest Sebastian Fabijański. Szczęśliwy aktor również postanowił podzielić się nowiną. Na Instagramie opublikował więcej uroczych zdjęć ukochanej, a jedno z nich ustawił na tapetę w telefonie.

Oni. Miłość

– podpisał fotografię Sebastian.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oni. Miłość.

Post udostępniony przez SF (@sebastian.fabijanski.official)

Maffashion w ciąży - gratulacje fanów

Według nieoficjalnych informacji Julia i Sebastian spodziewają się synka. Para jednak nie potwierdziła jeszcze doniesień. Termin porodu prawdopodobnie przewidziany jest już niebawem.

Fani pod postem z radosną nowiną licznie gratulowali przyszłym rodzicom. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. My również dołączamy do gratulacji i życzy zdrowia całej rodzinie.

Niech nikt Wam tego pięknego etapu w życiu nie uprzykrzy! Ogromne gratulacje! Bądźcie szczęśliwi

- czytamy pod zdjęciem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Maffashion jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Blogerka dzieli się na nich swoim życiem prywatnym oraz zawodowym. W jednym z wywiadów zdradziła, co sądzi o publikowaniu zdjęć dzieci.

Zobacz także:

Maffashion bawi się swoim wizerunkiem. Internautka. "Wyglądasz jak Channing Tatum"

Maffashion pokazała zdjęcie bez grama makijażu: "Świeżo po zmyciu"

Maffashion zrezygnowała z blondu. Blogerka pochwaliła się nową fryzurą: „Taki mały spontan”

Autor: Nastazja Bloch