Gwiazdy

Maffashion obchodzi 34. urodziny. "Pierwszy rok bycia mama za mną"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Maffashion, Julia Kuczyńska

Maffashion bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. W ostatnim czasie poświęciła się macierzyństwu. Nawet w dniu swoich urodzin Julia Kuczyńska odniosła się do swojej nowej roli. Co napisała?

Maffashion obchodzi urodziny

Julia Kuczyńska niegdyś nieustannie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia wymyślnych stylizacji, spotkań z przyjaciółmi czy dalekich podróży. Ponad rok temu jej życie wywróciło się jednak do góry nogami, ponieważ zaszła w ciążę z Sebastianem Fabijańskim i skupiła się na życiu rodzinnym. Od tamtej pory na jej Instagramie modowe publikacje przeplatają się z tymi dotyczącymi macierzyństwa. W środę 22 września blogerka postanowiła to połączyć także w swoim urodzinowym poście. Opublikowała kilka ujęć autorstwa Łukasza Dziewica, na których pozuje w pięknej koronkowej kreacji. Swój look skontrastowała z założonymi kapciami, grubymi skarpetami i wnętrzem domu, w którym leżą zabawki dla dziecka.

- Chciałabym napisać coś super mądrego, motywująco-inspirującego, łapiącego za serducho i inne części ciała i rzecz jasna przystępnie długiego, aby ktokolwiek przeczytał. Pasującego do insta #BDAY estetyki o tym wspomniałam? No to to też. Słuchajcie... Dziś są moje kolejne urodziny. No fajnie! To, co czytacie teraz, napisałam wczoraj w nocy między skakaniem na piłce, a szybkimi drzemkami. Ale do sedna. Następna wiosna do kolekcji oraz jedyny i pierwszy taki rok pełen życiowych rewolucji, zmian, wyzwań i odnalezienia się w nowej rzeczywistości - napisała Maffashion na Instagramie.

Maffashion o macierzyństwie

Gwiazda wyznała, że w trakcie pisania musiała kilka razy przerywać, ponieważ jej synek się wiercił i był głodny. Następnie odniosła się również do swojej nowej roli i tego, że została mamą. Właśnie to skłoniło ją do wielu przemyśleń oraz patrzenia na życie pod innym kątem.

- Pierwszy rok bycia mama za mną. Co za zwariowany, dynamiczny, przewrotny, przeciekający przez palce, a czasem niczym dzień świstaka czas! Jest grubo - w każdym znaczeniu tego słowa. Przemyślenia mam konkretne. Pielęgnować to, co kochamy, na kim i na czym nam zależy, co w sobie i innych cenimy, co chcemy chronić oraz tworzyć. Dbać i doceniać to, co mamy w sobie najlepszego, szerokim łukiem omijać ludzi toksycznych, mniej przejmować się sprawami, na które totalnie nie mamy wpływu - zaznaczyła Julia Kuczyńska.

Blogerka dodała, że to, czego sobie życzy, to zdrowia - dla siebie i całej swojej rodziny. Stwierdziła: "Wszystko inne czuję, że mam. Albo wystarczy mi to, co mam". Zaapelowała również do swoich obserwatorów, by ci pomogli ratować zdrowie małego Bartka, który choruje na SMA, a do końca zbiórki na jego leczenie brakuje 1 224 050 złotych.

- Będę zaszczycona, jeśli z uwagi na moje urodziny zechcecie podarować kolejne urodziny chłopcu i pomożecie w zbiórce. Bartek roczek ma skończyć 22.10. Dziękuję! W grupie moc życzeń wierzę, że uczyni cuda - podkreśliła Maffashion.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Maffashion o pokazywaniu dzieci w internecie: "Każdy ma do tego prawo. Głupio ściemniać, że dziecko nie istnieje"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości