Gwiazdy

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Plotkarskie media donoszą, że Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się. Na Instastory blogerki pojawiło się nagranie, na którym fani dostrzegli pierścionek. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział o najnowszych doniesieniach na temat pary.

Pod koniec października media obiegła wiadomość o tym, że znana szafiarka Maffashion rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje. Szybko pojawiły się doniesienia na temat nowego związku Julii Kuczyńskiej ze znanym aktorem, Sebastianem Fabijańskim.

Związek blogerki i rozchwytywanego aktora nie trwa długo, ale rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jak podają media, para zaręczyła się w środę wieczorem. Dowodem na ten poważny krok ma być opublikowane przez Maffashion Instastory, na którym obserwatorzy dostrzegli pierścionek na jej palcu serdecznym.

Mimo że zainteresowani nie komentują sprawy, wiele osób pospieszyło z gratulacjami. Wśród wyrazów serdeczności znalazły się również głosy sceptyków, którzy uważają sprawę za chwyt reklamowy zorganizowany na potrzeby reklamowe jednej z popularnych marek odzieżowych.

>>> Zobacz też:

Odważne zdjęcie Lary Gessler. "Zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Aktor stroni od paparazzi i chroni swoje życie prywatne. Przez długi czas para próbowała ukrywać swoje uczucie. Jak donosił portal Pudelek, Sebastian miał namawiać Julię do zakończenia relacji z Czarkiem i zaproponował blogerce wspólne mieszkanie.

Niedawno Maffashion została przyłapana pod domem aktorka z torbami i walizką. Julia czekała na transport.

Maffashion na temat związku z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion udzieliła wywiadu portalowi plotek.pl, w którym w zabawny sposób skomentowała pytanie na temat plotek dotyczących jej związku z Sebastianem Fabijańskim.

Pomidor

- powiedziała z uśmiechem Maffashion.

W rozmowie dodała, że obiecała sobie, że nie będzie mówiła nic na temat plotek. Blogerka wyjaśniła, że gdyby chciała powiedzieć coś na dany temat, to z pewnością już by to zrobiła.

Maffashion o rozstaniu z wieloletnim partnerem

Kilkanaście dni temu Maffashion i jej były partner Czarek Jóźwik z Abstrachuje ogłosili swoje rozstanie. Film z informacją na ten temat zamieścili na profilach swoich mediów społecznościowych. W rozmowie z serwisem plotek.pl Maffashion odniosła się do tego nagrania:

Wszystko co chcieliśmy powiedzieć - powiedzieliśmy. (...) Aby uniknąć domysłów, wymysłów, nieprawdziwości na temat rozstania, to stwierdziliśmy, że zrobimy to sami i powiemy tyle ile trzeba, tak jak chcemy

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Światowe sukcesy Maffashion

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości