Gwiazdy

Madonna mocno odmłodzona. Jej zdjęcia wywołały poruszenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Madonna ostatnio zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda młodziej niż kilka lat temu. Ikona popkultury nie kryje, że poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, jednak jej najnowsza metamorfoza budzi wyjątkowe poruszenie wśród internautów.

W tym roku Madonna kończy 63 lata. Gwiazda zawsze dbała o to, by wyglądać na młodszą niż jest, ale tym razem zaingerowała w urodę bardziej niż dotychczas.

Odmieniona twarz Madonny

Artystka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w nowej bluzce Jean Paul Gaultiera, ale uwagę przyciąga przede wszystkim jej odmieniona twarz.

Nowe rysy twarzy, idealny owal i gładka skóra to zasługa medycyny estetycznej, a może nawet chirurgii plastycznej. Eksperci w tej dziedzinie zabierają w Internecie głos i wyjaśniają, jakie zabiegi najprawdopodobniej przeszła ikona popkultury. Na długiej liście ingerencji medycznych są m.in.: lifting, podnoszenie powiek, powiększenie ust.

Sama Madonna nie wypowiada się na temat swojego obecnego wyglądu, a fani obsypują ją jak zawsze komplementami w komentarzach pod zdjęciem.

Madonna zakochana

W sieci pojawiają się też pytania, czy przyczyną tak spektakularnego odmłodzenia jest to, że Madonna ma o 35 lat młodszego partnera. Gwiazda od trzech lat jest związana z tancerzem Ahlamalikiem Williamsem.

Niektórzy internauci wytykają Madonnie, że próbuje upodobnić się do córki Lourdes, która ma 25 lat. Nie zmienia to faktu, że artystka jest uwielbiana przez miliony ludzi na całym świecie. Ma też prawo dbać o swój wygląd według swojego uznania. Możemy tylko podziwiać, ile energii ma ta światowej klasy wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz player.pl.

Zobacz także:

Billboard Music Awards 2021. Kto otrzymał statuetkę?

Dawid Podsiadło wraca na scenę. Niebawem zagra aż sześć koncertów. Gdzie się odbędą?

Odmieniona Roksana Węgiel wraca z nową piosenką. "Niektóre osoby cały czas myślą, że mam 12 lat"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości