Gwiazdy

Madonna zdradziła, o której kładzie się spać. "Jestem nocnym markiem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Co nowego w show-biznesie?

Madonna nie znika w ostatnich tygodniach z nagłówków prasy na całym świecie. Królowa pop zaprezentowała niedawno wideo koncertowe "Madame X Tour", a teraz udzieliła wspólnego wywiadu z Malumą. To jedna z niewielu okazji, kiedy możemy dowiedzieć się ciekawostek z jej życia.

Madonna i Maluma we wspólnym wywiadzie

Artyści znają się bardzo dobrze od kilku lat. Wszystko zaczęło się od wspólnego singla "Medellin", który promował album Madonny Madame X z 2019 r. Teraz artystka i Maluma ponownie spotkali się, by wziąć udział w cyklu Rolling Stone "Musicians on Musicians" (muzycy o muzykach).

- "Rolling Stone" zaczął nowy cykl, w którym muzycy spotykają się w parach i przeprowadzają ze sobą wywiady. Malumę spotkało duże szczęście, bo Madonna ikoną będzie już zawsze, ale wątpię, że za lat kilka Maluma będzie taką gwiazdą jak jest teraz. Madonna mówi w tym wywiadzie tak: "Jeżeli urodziłaś się za dnia, to jesteś rannym ptaszkiem, jeśli w nocy, jesteś typem nocnego marka" - zdradziła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Co więcej, gwiazda zdradziła, o której dokładnie kładzie się spać.

- Jestem przyzwyczajona do późnego chodzenia spać. Jestem nocnym markiem. Zwykle chodzę spać o 4 nad ranem - mówiła Madonna.

Madonna o kulisach "Madame X Tour"

Madonna ma za sobą miesiące ciężkiej pracy. Trasa "Madame X Tour", która zakończyła się na początku 2020 roku, okupiona była ogromnym bólem artystki. W trakcie występów, doszło do kontuzji jej biodra, które zmusiło gwiazdę do odwołania części koncertów. Nie bez znaczenia była także pandemia, wskutek której dwa ostatnie show nie odbyły się. Profesjonalne nagranie z trasy premierę miało 8 października. Maluma w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" zapytał Madonnę, dlaczego była zaangażowana we wszystkie szczegóły trasy, od garderoby, przez scenografię, po choreografię.

- Ponieważ całe show jest niejako rozwinięciem mnie samej. Kocham taniec, kocham sztukę, kocham scenografię. Kocham teledyski, kocham film, kocham modę, ubrania. Więc: A – ponieważ kocham wszystkie te rzeczy. Ale: B – ponieważ każdy aspekt występu jest odbiciem mnie samej, czuję, że muszę zwracać uwagę na wszystkie szczegóły - zdradziła wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości