Gwiazdy

Maciej Stuhr i Borys Szyc. Bracia z Planety Singli 3

Gwiazdy

Aktualizacja:

W kinach można już oglądać „Planetę Singli 3". W trzeciej części główni bohaterowie komedii - Ania i Tomek, szykują się do ślubu, który ma odbyć się w rodzinnych stronach pana młodego. W postać Tomka wcielił się oczywiście Maciej Stuhr, a jego brata Leszka zagrał Borys Szyc. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o ich role w komedii.

O czym opowiada Planeta Singli 3?

Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka...

Zobacz także:

Premiera Planety Singli 3! Jak Maciej Stuhr obchodzi Walentynki?

Borys Szyc o swoim ślubie i Oscarach!

Kogo zobaczymy na ekranie?

Ania (A. Więdłocha) - Ślub i wesele w rodzinnych stronach ukochanego Tomka (Maciej Stuhr) były pomysłem Ani. Czas na poznanie całej rodziny Wilczyńskich i zwiedzenie domu, w którym wychował się „Wilk”. Co kryje pokój z czasów dzieciństwa Tomka? Tego nie sposób opisać słowami. Czy Ania faktycznie chciała poznać wszystkie sekrety swojego przyszłego męża? No cóż… teraz już nie ma wyjścia! Jedno jest pewne – to będzie wielka noc, pełna wszelkiego rodzaju emocji!

Tomek (M. Stuhr) -Wielki showman i podrywacz został nareszcie złapany w sidła miłości. Wspólnie z Anią (Agnieszka Więdłocha) jadą w jego rodzinne strony, aby wziąć ślub i przeżyć wesele, jakiego jeszcze nie było. Problem w tym, że Tomek wcale nie chce wracać. Dawne urazy między nim a jego bratem to nic w porównaniu z lawiną problemów, jaką zafunduje całej rodzinie jego ojciec (Bogusław Linda). Najwyższy czas jednak zmierzyć się z najgorszymi tajemnicami rodziny Wilczyńskich!

Ola (W. Książkiewicz) - Kiedy jako świadkowa zapominasz obrączek na ślub swojej najlepszej przyjaciółki, a fotelik z twoim dzieckiem staje się brakującym elementem zapakowanego do pełna samochodu… to znaczy, że jesteś świeżo upieczoną mamą. Czy opieka nad słodkim niemowlęciem to ten sam sielski obrazek co z reklamy pieluszek w telewizji? Nie. To koszmar, śniony na raz przez oboje rodziców, z którego nie da się tak łatwo obudzić!

Maks (Bogusław Linda) - Podróżnik, obywatel świata i mężczyzna nieskończonych horyzontach, który hojnie obdarowuje swoją miłością wszystkich, których spotka na swojej drodze. Wszystkich, poza swoją własną rodziną, dla której ze względu na swoje wojaże nigdy nie miał wystarczającej ilości czasu. Czy ślub syna (Maciej Stuhr) będzie okazją do nadrobienia straconych lat? Na pewno będzie okazją do dużej dawki szczerości.

Leszek (Borys Szyc) - Mógł być drugim Lewandowskim i kopać piłkę zamiast kopać łopatą. Niestety, to marzenie nigdy się nie spełniło. Dlaczego? Wszystko przez wyjazd jego brata Tomka (Maciej Stuhr) do miasta w celu zrobienia wielkiej kariery. Przynajmniej tak uważa Leszek. Przy okazji planowanego wesela, długo chowane do brata urazy wyjadą na jaw. Nie obędzie się bez największej kłótni w dziejach rodziny Wilczyńskich!

Krystyna (Danuta Stenka) - Mama Ani (Agnieszka Więdłocha) wprost promienieje. Trudno powiedzieć, czy to ze względu na z dawna wyczekiwany ślub jej ukochanej córki, czy namiętny związek z młodszym od niej Radkiem (Aleksandar Milićević). Jednak pod swoim pięknym uśmiechem skrywa pewną tajemnicę, której nie może nikomu zdradzić.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości