Gwiazdy

Maciej Orłoś na zdjęciu z młodszą o 20 lat partnerką. "Myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Wojtek Olszanka/East News Maciej Orłoś

Maciej Orłoś i jego miłość, Paulina Koziejowska, chętnie dzielą się swoim uczuciem z fanami. Dziennikarz podzielił się wymownym wpisem w dniu 40-tych urodzin ukochanej. Nawiązał też do dzielącej ich różnicy wieku, czym udowodnił, że ma dystans do nieprzychylnych jego związkowi komentarzy.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - historia związku

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że dziennikarz rozstał się ze swoją trzecią żoną Joanną Twardowską-Orłoś, z którą ma dwoje dzieci. Potem pojawiła się informacja, że związał się z młodszą o 21 lat koleżanka z branży, Pauliną Koziejowską.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Partnerka dziennikarza wcześniej związana była m.in. z aktorem Jackiem Borkowskim, który również był od niej znacznie starszy. Zakochanych dzieliły 23 lata.

Kim jest ukochana Macieja Orłosia?

Paulina Koziejowska to dziennikarka telewizyjna. Na początku kariery związana była ze stacjami TV5, Tele5 i Polonia 1, gdzie prowadziła interaktywne teleturnieje. Niektórzy zapamiętali ją także jako gospodynię "Discomanii" w TV Disco. Kolejne zawodowe wyzwania czekały na nią w SuperExpress.tv, gdzie Koziejowska została reporterką. Ponadto ukochana Macieja Orłosia prowadziła prognozę pogody w Nowa TV i Polo TV. Na antenie Eska TV i Nowa TV można było ją natomiast zobaczyć jako współprowadzącą program "Bywanie na dywanie". Później przeszła do Mango24 - całodobowej stacji telezakupowej.

W 2019 roku dziennikarka prowadziła program "SuperGwiazdy" w Superstacji. Od tamtej chwili zajmuje się tematyką show-biznesową.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - różnica wieku

Para nie ukrywa łączącego ją uczucia. Chętnie publikuje w sieci zdjęcia, na których wspólnie pozuje, nierzadko okazując sobie bliskość. Tym razem to Maciej Orłoś pokazał fotografię z partnerką. Dziennikarz pokusił się także o komentarz, który skierował do wszystkich tych, którzy krytykują jego związek.

- Kochanie, dziś świętujemy Twoje okrągłe urodziny. 40-tka to już zaawansowany wiek, ale nic się nie martw, i tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem - czytamy we wpisie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości