Gwiazdy

Maciej Molęda był idolem nastolatek: "Przez 2 lata miałem dzień w dzień koncert"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Był idolem nastolatek i… zniknął

Mając 17 lat został wyróżniony w jednym z pierwszych talent show. Współtwórca zespołu L.O.27. napisał piosenkę "Mogę wszystko", która stała się przebojem, a płyta zyskała status platynowej. Sprawdziliśmy, co słychać u Maćka Molędy. Jak się okazuje, nastąpiło u niego małe trzęsienie ziemi.

Co słychać u Macieja Molędy?

Maciej Molęda współpracował z wieloma artystami m.in. z Robertem Chojnackim. W 1999 roku wydał płytę solową pt. "Ciebie dla siebie". W 2001 koordynował śpiew aktorów i wystąpił w filmie Romana Polańskiego "Pianista". Wraz z bratem Kubą utworzyli zespół Mollęda, a 2007 wydali wspólny album pt. "2xM". Ponadto artystę mogliśmy usłyszeć w kilku bajkach, gdyż zajmował się także dubbingowaniem postaci z filmów Walta Disneya. Co dziś u niego słychać?

Zacząłem zmianę swojego życia w momencie, kiedy urodziła się druga córka. Wtedy podjąłem decyzję, że dość koncertów, bo trochę cierpi na tym rodzina. Podjąłem decyzję, że otworzę firmę rentalową, nagłośnieniową

Jak powiedział, tak zrobił. Z czasem firma rozwinęła się nieco bardziej. Początki polegały na wypożyczaniu głośników, obecnie Maciej zajmuje się także nagłaśnianiem koncertów i eventów.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Maciej Molęda - powrót do przeszłości

Jak wokalista wspomina stare czasy, kiedy to wraz  z bratem występował dla licznej grupy fanów? - To był czas, kiedy pojawiły się duże koncert w Polsce. Myśmy grali z Robertem Chojnackim po dwa, trzy koncerty dziennie. Przez 2 lata miałem dzień w dzień koncert. To była taka ilość adrenaliny – opowiada.

Artysta dodał, że po latach nie planuje już wracać do koncertowania. Teraz skupia się na rodzinie i trzecim dziecku, które niedawno przyszło na świat. Kuba zaś skupił się na karierze solowej.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości