Gwiazdy

Maciej Maniewski z "Afery fryzjera" został ojcem! " Czekając na jej narodziny, napisałem list"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Rojek/East News

Maciej Maniewski znany z programów "Afera fryzjera" czy "Mistrzowskie cięcie" został ojcem. Świeżo upieczony tata ogłosił radosną nowinę na swoim instagramowym profilu. Poznaliśmy płeć i imię pociechy.

Maciej Maniewski nie należy do gwiazd, które pokazują w mediach społecznościowych niemal całe życie prywatne. W jego mediach społecznościowych widzimy przede wszystkim posty związane z jego pracą. Kadry z domowego zacisza pojawiają się znacznie rzadziej. Fryzjer nie mógł jednak nie pochwalić się powiększeniem rodziny.

Maciej Maniewski powitał na świecie pierwsze dziecko

Na pierwszym takim rodzinnym zdjęciu widzimy Macieja Maniewskiego z żoną Sonią oraz nowonarodzonym dzieckiem. W długim wpisie dumny ojciec zdradził płeć oraz imię dziecka.

- Wczoraj urodziła się nasza kochana malutka córeczka, Mia Maniewska. Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm - ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko – napisał.

Nie wdając się w szczegóły dodał, że ciąża nie była łatwa.

- Mieliśmy ogrom stresu i po drodze trochę komplikacji - czytamy.

Pod postem Macieja Maniewskiego od razu pojawili się fani.

- Gratulacje! Teraz to dopiero zaczyna się życie - piszą zachwyceni.

W komunikacie dla mediów Maciej Maniewski opowiedział o kulisach wyboru imienia dla córki.

- Dlaczego Mia? Zależało nam na podobieństwie inicjałów do moich, czyli podwójnym "M". Imię "Mia" od razu wpadło nam w oko. W łacinie słowo "mia" oznacza "moja". To dodatkowo podkreśla bezwarunkową miłość, jaką obdarzyliśmy córkę. Czekając na jej narodziny, napisałem nawet list, który przeczyta za jakiś czas. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem towarzyszyć dziewczynom w tej pierwszej i najważniejszej wspólnej podróży – wyjaśnił.

Maciej Maniewski - życie prywatne

Maciej Maniewski długo ukrywał, że jest szczęśliwie zakochany. Dopiero po roku Sonia Żogała pokazała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie i ogłosiła światu, że świętują pierwszą rocznicę bycia razem. Dwa lata później para się zaręczyła. Dziś są już po ślubie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować powiększenia rodziny. Dużo zdrowia dla mamy i dziecka!

Jedwab do włosów – Maciej Maniewski o stosowaniu i działaniu jedwabiu. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości