Gwiazdy

Maciej Stuhr z żoną o ich ekologicznym życiu: "Nasza Wielkanoc też będzie eko!"

Gwiazdy


Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Małżeństwo chce wykorzystać swoją popularność, by pokazać Polakom jak można żyć ekologicznie.

Więcej:

Filozofia "zero śmieci". Francuz uczy Polaków, jak robić zakupy bez zbędnych opakowań

Ekożycie na co dzień w rodzinie Stuhrów

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr starają się na co dzień żyć ekologicznie. W studiu Dzień Dobry TVN powiedzieli, do jakich zasad się stosują, by być jak najbardziej eko. Maciej i Katarzyna wspólnie wychowują ich syna Tadeusza, oraz syna Katarzyny z pierwszego związku - Stanisława. Uważają, że dzieci trzeba edukować od najmłodszych lat, dając im dobry przykład.

Najlepiej się edukuje dzieci, dając im dobry przykład, pokazując, żeby zabrać torbę na zakupy albo wytłaczankę na jajka - powiedziała Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Zobacz też: Jak ozdobić koszyk wielkanocny?

Katarzyna wprowadziła ekożycie do domu Macieja

Okazuje się, że to Katarzyna wprowadziła najwięcej zasad eko do domu. Maciej Stuhr zaczął np. oszczędzać wodę podczas golenia:

Dziwnym trafem, odkąd związałem się z tą rudą kobietą, zacząłem zakręcać wodę pomiędzy ciachnięciami - śmiał się Maciej Stuhr.

Więcej: Program TV na Wielkanoc

Święta ekologiczne? O tak!

Katarzyna opowiedziała również, jak będzie wyglądać ich Wielkanoc:

Na Święta na stole będzie mało mięsa, ale będzie ogólnie mało jedzenia. Chodzi o to, żeby go nie marnować. To jest istotne. To jest umiarkowane podejście. Nie będziemy mordować wielu zwierząt - powiedziała Katarzyna.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości