Gwiazdy

Maciej Dowbor odkrył tajemnicę żony. "Nie wiedziałem, że się tak bogato wżeniłem!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Bartosz Krupa/East NewsMaciej Dowbor

Maciej Dowbor kolejny raz znalazł sposób, by rozbawić fanów. Tym razem znany dziennikarz zapozował z... pieniędzmi żony. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to stare polskie nominały. Co można z nimi zrobić?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - historia związku

Zakochani pobrali się 26 grudnia 2014 r. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 r. na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 r. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka Janina. W 2018 r. aktorka urodziła drugie dziecko - dziewczynka otrzymała na imię Helenka.

Maciej Dowbor o pieniądzach żony

Dziennikarz często z przymrużeniem pisze o swojej żonie, jaki i małżeństwie. Ostatnio, także pół żartem, pół serio, poinformował fanów o znalezionych pieniądzach w rzeczach żony.

- Nie wiedziałem, że ja się tak bogato wżeniłem! Myszkując potajemnie po ukrytych skarbach mojej małżonki, odkryłem (poza podejrzanie dużą liczbą zdjęć byłych absztyfikantów) pokaźny majątek w gotówce! Doliczyłem się grubych dziesiątek tysięcy!! Ile to może być warte? Macie jeszcze w chacie poukrywane "stare złote"?! Tak na pamiątkę?! Bo cholera wie co z tym zrobić?! - czytamy we wpisie.

Gdzie można sprzedać stare pieniądze?

Stare pieniądze polskie są towarem poszukiwanym przez skupy banknotów, antykwariaty oraz hobbystów. Handel nimi kwitnie w sieci, a jednym z najpopularniejszych sposobów na zdobycie numizmatów są aukcje internetowe – sprzedaje się tam zarówno pieniądze papierowe, jak i monety. Osoby posiadające starsze banknoty, i nie znające ich wartości, mogą udać się do któregoś z punktów ze starociami. Niektóre z nich są skierowane głównie do numizmatyków i można tam uzyskać fachową wycenę.

Czy stare pieniądze są coś warte? Na to pytanie odpowiedzi udzieli również konsultant skupu banknotów. Niektóre z tych instytucji wymagają, aby wysłać im wcześniej formularz zgłoszeniowy ze zdjęciami banknotu czy monety.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości