Gwiazdy

Maciej Dowbor rozprawia się z jednym z największych stereotypów. "Rozmiar nie ma znaczenia"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Bartosz Krupa/East News Maciej Dowbor

Maciej Dowbor wie, jak podbić serca fanów. Prezenter telewizyjny nie tylko potrafi ich rozczulić, ale także rozbawić. Dowodem na to jest jego ostatnie zdjęcie z dwoma małymi pieskami. Dwuznaczny podpis robi w sieci furorę.

Maciej Dowbor - kariera i życie prywatne

Maciej Dowbor od wielu lat znany jest z licznych programów telewizyjnych. Do niedawna kojarzony był głównie z rozrywką. Nie każdy jednak wie, że zdarzyło się mu pracować w programie informacyjnym. Jakiś czas temu prezenter przypomniał fanom o swojej pracy w TVN24. Dziennikarz ostatnimi czasy słynie głównie z kanału na YouTubie, który prowadzi wraz z żoną aktorką Joanną Koroniewską. "Domówka u Dowborów" szybko zyskała sympatię internautów, stając się jednym z najchętniej oglądanych cykli. Jednak w 2001 r. zaczął swoją dziennikarską przygodę w szeregach redakcji TVN24.

- Dzięki TVN24 i wspaniałym dziennikarskim autorytetom dostałem gigantyczną szkołę życia i mogłem przejść prawdziwy telewizyjny chrzest bojowy w warunkach ekstremalnych. I chociaż moje losy medialne potoczyły się nieco inaczej, nigdy nie żałowałem tego, że trafiłem do tej redakcji i to w takim ważnym momencie. Pozdrawiam Wszystkich z naszej pionierskiej ekipy, a szczególnie tych, którzy przetrwali 20 lat! - wspominał prezenter.

Maciej Dowbor z pieskami

W kolejnym poście na Instagramie prezenter telewizyjny nie zamierzał wspominać kolegów po fachu. Pochwalił się za to uroczym zdjęciem z dwoma małymi pieskami. W swoim stylu dorzucił kilka groszy do prezentowanego obrazka. Zresztą spójrzcie sami:

- Sama słodycz na pierwszym planie. Który fajniejszy, lewy czy prawy?! Moi koledzy, żywy dowód na to, że rozmiar nie ma znaczenia - czytamy we wpisie.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska o popularności "Domówki u Dowborów": To, co robimy w internecie jest tylko i wyłącznie nasze

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości