Gwiazdy

Luxuria Astaroth została raperką. Będzie występować jako Zusje

Gwiazdy

Aktualizacja:
Luxuria Astaroth, czyli Luluka Astafiew

Luxuria Astaroth została raperką - na 30 lipca zapowiedziany jest jej nowy singiel "Pierwy śnieg". Luxuria Astaroth, a tak naprawdę Kamila Smogulecka, będzie występować jako Zusje. Posłuchajcie zapowiedzi jej singla. Wróżycie jej karierę?

Luxuria Astaroth, a tak naprawdę Kamila Smogulecka, dała się poznać światu szerzej za sprawą klipu Donatana "My Słowiania". Smogulecka ma 23 lata, jest modelką - ma bardzo charakterystyczną urodę, a od niedawna również... raperką! Luxuria Astaroth będzie występować jako Zusje!

Luxuria Astaroth została raperką, jej singiel "Pierwy śnieg"

Poniżej możecie posłuchać zapowiedzi piosenki "Pierwy śnieg". Premiera zapowiedziana jest na 30 lipca tego roku.

Luxuria Astaroth - charakterystyczna uroda, uzależnienia, odwyk

Kamila Smogulecka słynie ze swojej charakterystycznej urody. Jej babcia była Ukrainką, a druga babcia w połowie Chinką i Rosjanką - stąd taka uroda! Luxuria została zauważana przez Donatana w sieci - kiedy zobaczył jej zdjęcia, stwierdził że Luxuria musi pojawić się w jego teledysku.

Luxuria Astaroth, mimo swojego młodego wieku (ma zaledwie 23 lata!), wiele już przeszła. Była uzależniona od kokainy i od alkoholu. W 2018 roku musiała iść na odwyk:

Miałam sprawę karną i mama postawiła mi ultimatum, że tego już było tak wiele i jeśli ja chcę, żeby ona żyła, to muszę koniecznie pójść na leczenie. Jeśli chcę, żeby ona nie umarła. No i rzeczywiście wtedy się otrząsnęłam i uznałam, że to wszystko idzie w złym kierunku i tak naprawdę, że trzymam się na nogach, to jeszcze tylko rodzice… rodzice mnie na nich utrzymują. Na termin na odwyk czekałam chyba trzy, cztery miesiące i w tym czasie, jak każdy narkoman, uznałam, że dobra, wykorzystam ten czas na fulla i będę się bawić - powiedziała wywiadzie dla WP Gwiazdy.

Naprawdę bardzo dużo pokory tam się nauczyłam. To był w ogóle fantastyczny czas, ja wtedy zrozumiałam tak naprawdę, co znaczy bliskość drugiego człowieka, bo ja wcześniej bardzo nienawidziłam ludzi, stąd też to moje zachowanie myślę… - dodała ze łzami w oczach Luxuria.

Luxuria w teledysku "My Słowianie":

Pozostałe wiadomości