Gwiazdy

Luna i jej nowy singiel "Zabierz mnie". O czym opowiada utwór ?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to niezwykle utalentowana młoda artystka, która w branży muzycznej osiągnęła już wiele sukcesów. Wokalistka jest reprezentantką sceny Alternatywnej Młodego Pokolenia. Na scenie w studiu Dzień Dobry TVN wykonała swój najnowszy utwór "Zabierz mnie".

Ola Wielgomas "Luna" - polska wokalistka na billboardzie na Times Square

Aleksandra Wielgomas urodziła się 28 sierpnia 1999 roku w Warszawie. Na co dzień studiuje Artes Liberales, czyli oryginalny kierunek łączący podstawy humanistyki i techniki. LUNA spełnia się nie tylko jako wokalistka, jej pasją jest także gra na skrzypach i fortepianie. "Zabierz mnie" to jej czwarty singiel. Warto wspomnieć, że piosenkarka samodzielnie pisze teksty do wszystkich swoich utworów.

Artystka dołączyła niedawno do światowego programu EQUAL Spotify, którego celem jest wsparcie rozwoju kariery młodych wokalistek z całego świata. Dzięki temu wyróżnieniu, Ola Wielgomas miała szansę pojawić się w kampanii digitalowej na Times Square w Nowym Jorku.

"Zabierz mnie" - nowy singiel Luny

Piosenka "Zabierz mnie" opowiada o beztrosce i umiejętności pozbycia się negatywnych myśli. To romantyczna historia, utrzymana w wyjątkowym, odrobinę tajemniczym klimacie, który został dodatkowo podkreślony przez oryginalną barwę głosu Luny i elektroniczne brzmienie utworu. Artystka wyznała, że tekst do nowego singla powstał pewnej letniej nocy, a pisząc go miała nadzieję, że uda jej się przenieść słuchaczy w magiczne, pełne miłości miejsca.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości