Gwiazdy

Kim naprawdę jest Łukasz Konopka? Tego nie wiedzieliście o aktorze "Na Wspólnej"

Gwiazdy

Łukasz Konopka

Łukasz Konopka związany jest ze światem filmu nie tylko dzięki swoim rolom. Aktor dał poznać się widzom "Na Wspólnej" jako Krzysztof Smolny. Nie każdy jednak wie, jaką jeszcze funkcję pełni przy powstawaniu tej produkcji. Tajemnicę zdradziła jego koleżanka z planu serialu TVN, Joanna Jabłczyńska. Fani mogą być zaskoczeni.

"Na Wspólnej": kim jest Łukasz Konopka w serialu?

Łukasz Konopka znany jest głównie z ról w filmach i serialach. W "Na Wspólnej" widzowie dobrze znają go z perypetii jego bohatera - Krzysztofa Smolnego. Aktor wciela się w tę postać od 2012 r.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Konopka nie tylko gra w serialu, ale także w jego rękach leżą losy bohaterów, bo to on odpowiada za reżyserię "Na Wspólnej". Te ciekawostkę zdradziła fanom Joanna Jabłczyńska.

- Czy wiecie, że Łukasz Konopka nie tylko gra słynnego Smolnego w "Na Wspólnej", ale jest również reżyserem naszego serialu? Pozdrawiamy z planu - napisała aktorka.

Fani Joanna Jabłczyńskiej nie kryli zdziwienia.

- W obydwu rolach jest świetny - napisał jeden z internautów.

- No proszę, proszę... Nie spodziewałam się - dodał inny.

- Nie miałam pojęcia nawet, a tyle lat oglądam - skomentowała jedna z wielbicielek serialu "Na Wspólnej".

Kim jest Łukasz Konopka?

Aktor głównie kojarzony z rolą słynnego Smolnego z "Na Wspólnej", ale swoją karierę rozpoczął od pracy w teatrze.

Na deskach Teatru Nowego w Łodzi dał poznać się publice swoimi gościnnymi występami jeszcze jako student Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej. W 2005 r. współpracował też z łódzkim Teatrem Studyjnym.

Natomiast w latach 2006–2008 został zatrudniony w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Od 2008 r. jest etatowym aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Łukasz Konopka o zamieszaniu, jakie wprowadził do serialu "39 i pół tygodnia"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości