Gwiazdy

Córka Madonny założyła konto na popularnym serwisie społecznościowym. Pierwsze zdjęcie Lourdes jest bardzo odważne

Gwiazdy

Aktualizacja:

Czyżby Lourdes Leon planowała na dobre zadomowić się w show-biznesie? 24-letnia córka Madonny zadebiutowała na Instagramie. Jej pierwsze zdjęcie odbiło się szerokim echem.

Córka Madonny debiutuje na Instagramie

Madonna od lat dzierży berło królowej popu. W utrzymaniu się na szczycie pomagają jej nie tylko ponadczasowe przeboje, ale również skandale. Swego czasu o życiu prywatnym wokalistki rozpisywała się kolorowa prasa na całym świecie. Jej córka, Lourdes, choć do niedawna stroniła od błysków fleszy, również lubi się wyróżniać. 24-latka jest znana z tego, że ma słabość do odważnych kreacji.

Dzieci gwiazd często idą w ślady swoich sławnych rodziców. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Antek Królikowski czy Mateusz Damięcki często podkreślają, że rodzina inspirowała ich i wspierała w spełnianiu marzeń o aktorstwie. Córka Madonny jest już dorosłą kobietą i jak na razie nie wydawała się być szczególnie zainteresowana karierą w show-biznesie. Kilkukrotnie próbowała swoich się jako modelka, jednak były to wyłącznie epizody. Zamiast salonów wybrała studia. Ostatnio podjęła jednak decyzję, która może rozwinąć jej karierę. 24-letnia Lourdes założyła profil na Instagramie.

Lourdes pokazała odważne zdjęcie

Córka królowej popu zadebiutowała w mediach społecznościowych z przytupem. W pierwszej kolejności pochwaliła się zdjęciem z wyeksponowanymi pośladkami. Uwagę zwracają również tatuaże na jej rękach. Bardzo możliwe, że fotka jest zapowiedzią kolejnej współpracy modowej Lourdes.

Na instagramowy profil dziewczyny od razu przybyli wierni fani Madonny.

- Już cię kocham - pisze jeden z nich.

- Witaj, mała królowo - dodaje inny.

Jedno jest pewne - córka Madonny może liczyć na sympatię i wsparcie fanów swojej mamy, a tych są miliony na całym świecie. Pytanie, czy 24-latka wykorzysta taką szansę?

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż w życiu:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości