Gwiazdy

Córka Madonny obrażana po pokazie mody. Internauci nie mieli dla niej litości

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski

Córka Madonny, Lourdes była jedną z modelek, które zaprezentowały najnowszą kolekcję Versace. W sieci zawrzało. Internauci z całego świata obrażali dziewczynę, zarzucając jej, że gdyby nie nazwisko matki, nikt nie zwróciłby na nią uwagi. Nie zabrało także nieprzyjemnych komentarzy dotyczących figury 24-latki.

Rodzina Madonny

Madonna jest córką Silvio Anthony’ego Ciccone i Madonny Louise Ciccone (z domu Fortin). Matka gwiazdy zmarła, gdy ta miała 5 lat, co odcisnęło na niej ogromne piętno, widoczne w jej dalszej twórczości. Madonna wychowywała się z pięciorgiem rodzeństwa: Anthonym, Martinem, Paulą, Christopherem i Melanie. 

Dzisiaj ikona popu sama jest mamą szóstki dzieci. Oprócz dwójki biologicznych – Lourdes i Rocco, Madonna ma również czworo adoptowanych Malawijczyków, których imiona to: David Banda Mwale Ciccone RitchieMercy James, Stelle Ciccone oraz Estere Ciccone.  

Lourdes Leon na wybiegu Versace

Ostatnio coraz głośniej jest o córce Madonny, Loli. Piosenkarka przez domniemaną manię młodości miała być kiedyś o nią zazdrosna. Plotki te mogą mieć mało wspólnego z rzeczywistością, bo dzisiaj dumna mama szczerze kibicuje 24-latce i pomaga jej w rozwijaniu kariery. Co więcej, ostatnio dodała, że Lola jest o wiele bardziej utalentowana, niż ona sama.

Teraz wsparcie Madonny będzie Lourdes wyjątkowo potrzebne. Córka gwiazdy na co dzień zajmuje się modą - ostatnio rozwijała swoją markę, a teraz została zaproszona na pokaz Versace w roli modelki. To, co można przeczytać na jej temat w komentarzach zatrważa i pokazuje, jak daleko jesteśmy od znormalizowania różnorodności. A wszystko po opublikowaniu tego zdjęcia przez włoskiego Vogue'a:

W komentarzach czytamy: "Gdyby nie była córką Madonny z pieniędzmi, to nie paradowałaby z Versace. Ładna buzia, ale nie ma ciała na modelkę", "Nie chodzi o to, że fizycznie źle wygląda, bo można mieć nadwagę i zawsze być piękną. Ale moda wymaga stylu, którego brakuje córce Madonny", "Wygląda jakby była cztery razy starsza i po menopauzie".

W morzu negatywnych opinii, znalazł się jeden z niewielu głosów broniących córkę Madonny: "Nie jest klasyczną modelką. Jest normalną dziewczyną. Zgadzam się, że gdyby nie była córką swojej matki, nigdy nie chodziłaby po wybiegu, ale uważam ją za dobry przykład normalności w świecie, w którym nie ma absolutnie nic normalnego. I tak nie jest źle. To nie Irina ani Gigi, ale widzę więcej takich dziewczyn jak ona! Dobra robota Versace!". Zobacz wideo: Madonna złożyła hołd swojemu byłemu protegowanemu Nickowi Kamenowi

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości