Gwiazdy

Loren Allred prosto z Hollywood na festiwal w Sopocie. "To był dla mnie piękny moment"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Z Hollywood na festiwal w Sopocie
Z Hollywood na festiwal w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Jeśli widzieliście film "Największy showman", z pewnością kojarzycie utwór "Never Enough". To właśnie za tę piosenkę Loren Allred dostała nominację do Oscara i nagrodę Grammy. Kolejnym krokiem wokalistki był udział w Britain’s Got Talent, gdzie otrzymała tzw. "Złoty Bilet" do finału. W sierpniu artystka zjawiła się w Sopocie, by zaśpiewać dla publiczności podczas Top of the Top Sopot Festival.

Loren Allred – głos, który słyszał cały świat

Loren Allred miała zaledwie 19 lat, kiedy podjęła inicjatywę przesyłania swoich piosenek na YouTube. W końcu została odkryta przez ikonę muzyki Ne-Yo, co doprowadziło ją do podpisania umowy z wytwórnią muzyczną Def Jam w 2012 r.

Zanim Loren dzięki nominacji do Oscara stała się międzynarodowo rozpoznawalna, jej głos mogliśmy usłyszeć w duecie z Michaelem Bublé w utworze "Help Me Make it Through the Night". Artystka dostąpiła również zaszczytu śpiewania wraz z topowym autorem piosenek, producentem i maestro Davidem Fosterem, w ramach jego koncertu An Intimate Evening w 2019 r.

Popularność przyniosła jej piosenka "Never enough" z filmu "Największy showman", która zgromadziła ponad 500 milionów odtworzeń na całym świecie. Jednak ludzie znali jej głos, nie kojarząc twarzy.

- Byłam głosem zza sceny. Kiedy kręcono ten musical, poproszono mnie, abym zaśpiewała piosenkę jednej z postaci. Ludzie znali mój głos, ale nie twarz. Potem postawiłam wystąpić w Britain’s Got Talent. To był dla mnie piękny moment - powiedziała.

W sierpniu Loren pojawiła się w Sopocie, gdzie zaśpiewa w ramach koncertu #ZAWSZERAZEM - MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN.

- Jutro śpiewam piosenki Whitney Houston "I will always love you". To moja ulubiona jej piosenka – powiedziała.

Loren Allred i GLAM Quartet na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej sopockiej scenie Loren Allred wystąpiła przy akompaniamencie GLAM Quartet. 4 żywioły, 4 talenty, 4 indywidualności i 4 muzyczne diamenty. Absolwentki Akademii Muzycznej w Poznaniu, stypendystki, laureatki konkursów i plebiscytów. Mają na swoim koncie setki występów z artystami takimi jak Felicjan Andrzejczak, Sylwia Grzeszczak, Ray Wilson, Zbigniew Wodecki, Kasia Wilk, Grupa MoCarta, Liber i inni. Zobaczcie ten wykon.

Loren Allred w piosence “Never enough”
Loren Allred w piosence “Never enough” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Adrian Zalewski

Pozostałe wiadomości