Autorka hitu "Bailando" po latach. Co teraz robi Loona? "Był taki czas, że chciałam zostać gwiazdą rocka"

Gwiazdy


Piosenka "Bailando" była wielkim hitem lat dwutysięcznych, ale wykonująca ją wokalistka Marie-Jose van der Kolk, znana szerokiej publiczności jako Loona, zniknęła z show biznesu. Co robi dzisiaj? Czy zupełnie porzuciła muzykę?

Loona i jej wielki hit "Bailando"

Marie-Jose van der Kolk, znana lepiej jako Loona, to pochodząca z Holandii tancerka i wokalistka. Na początku lat dwutysięcznych artystka nagrała numer "Bailando", który stał się wielkim hitem. Czy spodziewała się, że piosenka stanie się takim przebojem? - Wcale. Pod koniec lat 90. byłam głównie tancerką i tylko sobie podśpiewywałam różne piosenki i kopiowałam. Później zaczęłam śpiewać bardziej na serio, a kiedy zgłosiła się do mnie wytwórnia z propozycją nagrania "Bailando", pomyślałam: "Spróbujmy" - mówiła w rozmowie z Snadrą Hajduk Loona.

Czy był taki moment, kiedy już miała dość tej piosenki? - Był taki czas, że chciałam zostać gwiazdą rocka. Wielkim wzorem była dla mnie Pink. Z czasem jednak zrozumiałam, że jeśli robi się coś dobrze, to trzeba się tego trzymać. "Bailando" to moje życie - dodała wokalistka.

Loona co robi dzisiaj?

Artystka obecnie poświęca się rodzinie, a najjaśniejszą gwiazdą w życiu artystki jest jej córka. Nastolatka świetnie tańczy i ma na koncie już kilka występów. Obie panie nagrywają wspólne filmiki, które wrzucają później na TikToka. - W ogóle nie umiem się tym posługiwać. Ledwo umiem tam coś opublikować. Lepiej tam nie zaglądajcie - dodała ze śmiechem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski o miłości z "Big Brothera". "Nie była typem kobiety, w którym gustuję"

Do kiedy rozliczyć PIT za 2020 rok? Jak to zrobić w usłudze Twój e-PIT? Radzi ekspertka finansów osobistych

Ania Rusowicz zaskoczyła fanów odważną fryzurą. "Trochę Billie Eilish, trochę Billie Jean"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk