Gwiazdy

"Listy do M. 4". Powstało słuchowisko dla fanów. Piotr Adamczyk: "Można przenieść się z nami do gabinetu terapeutycznego"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć pandemia koronawirusa nie powstrzymała filmowców przed zakończeniem zdjęć do produkcji "Listy do M. 4", jej premiera została przesunięta. Ekipa nie zostawiła jednak fanów z niczym. Aktorzy stworzyli słuchowisko, którego każdy będzie mógł posłuchać w domowym zaciszu.

"Listy do M. 4" - kiedy premiera filmu?

Czwarta część serii "Listy do M." miała pojawić się w kinach 4 listopada. Jednak producenci i dystrybutor filmu zdecydowali o przeniesieniu premiery na późniejszy termin. Nowa data filmu nie została jednak jeszcze ogłoszona.

"Listy do M. 4" - słuchowisko

Co prawda widzowie nie zobaczą w tym roku upragnionej czwartej części "Listów do M.", ale na platformie Storytel znajdą słuchowisko "Między listami", które jest połączeniem trzeciej oraz czwartej części kultowej serii filmów.

Zależy nam bardzo, żeby państwo nie zapomnieli ani o Karinie, ani o Szczepanie, ani o innych bohaterach "Listów do M." . Dlatego "Między listami" można posłuchać w domu w aplikacji Storytel i przenieść się z nami do gabinetu terapeutycznego

- powiedział Piotr Adamczyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

My przychodzimy jako nasi bohaterowie, czyli Szczepan i Karina, do psychologa. Mamy terapię małżeńską. Podczas tej terapii, my jako aktorzy, dowiadujmy się bardzo wiele o naszych postaciach. Tam jest cały przedtakt naszego wątku. Historia o tym jak się poznali, dlaczego się poznali

- dodała Agnieszka Dygant.

Po słuchowisku można spodziewać się porządnej dawki dużych emocji. Jak zdradzają gwiazdy filmu, podczas nagrywania słuchowiska iskrzyło podobnie jak na wielkim ekranie.

Pamiętam taką scenę, którą nagrywaliśmy, w której dochodzi między naszymi postaciami do zbliżenia i Piotr całował własną rękę i nadgarstek

- opowiadała aktorka.

W brzmieniu to rozbudza oczekiwanie

- dorzucił od siebie Piotr Adamczyk.

"Listy do M. 4" - obsada

W filmie wystąpią m.in. Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Cezary Pazura, Borys Szyc, Magdalena Różczka i Vanessa Aleksander.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

"Listy do M. 4" - premiera kultowej komedii romantycznej odłożona. "Nie była to dla nas łatwa decyzja"

Najbardziej inspirujące filmy, które motywują do życiowych zmian. Zobacz, jakie tytuły poleca Anna Wendzikowska

"Noce i dnie", czyli 45 lat polskiego "Przeminęło z wiatrem". Reżyser: "Była to przygoda życia"

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości