Gwiazdy

Z wizytą na planie filmu "Listy do M. 4" - kto dołączył do obsady kultowego filmu?

Gwiazdy


Mimo że do Bożego Narodzenia zostało jeszcze dużo czasu, postanowiliśmy nie czekać i odwiedzić plan czwartej odsłony kultowej świątecznej sagi. Praca na planie „Listów do M. 4” wre. Zobacz relację Kingi Burzyńskiej, która porozmawiała z odtwórcami głównych ról i dowiedziała się, co czeka nas w kolejnej części.

„Listy do M. 4” to film, którego najwierniejsi fani wyczekują nie mniej niż Pierwszej Gwiazdki. Z tego powodu filmowcy nie próżnują i już teraz przygotowują kolejną porcję świątecznych niespodzianek.

Nasza sytuacja się cały czas rozwija. Kochamy grać w tym filmie dla Państwa, a z tego, co widzimy po frekwencji w kinach, Państwo kochacie ten film oglądać

– wyznał Tomasz Karolak.

„Listy do M. 4” – jak wyglądają prace na planie?

W najnowszej części „Listów do M.” ponownie zobaczmy Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka i Magdalenę Różdżkę. Tym razem do ekipy gwiazd dołączyła m.in. Magdalena Boczarska, która wcieli się w postać nowej kobiety w życiu Mela.

Mamy taką sytuację, jaką mamy. Jakoś się tutaj wzajemnie wychowujemy. W tym filmie pojawia się w życiu Mela kobieta, która go ujarzmi. Być może to przeznaczenie, tego nie wiemy

– wyjawił Tomasz Karolak.

Za reżyserię odpowiada Patrick Yoka. Premiera czwartej części zaplanowana jest na 4 listopada.

„Listy do M.”

„Listy do M.” to najpopularniejszy polski film świąteczny ostatnich lat. Od czasu premiery pierwszej części w 2011 roku, seria przyciągnęła do kin miliony widzów.

W poprzednich częściach zagrali m.in. Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Julia Wróblewska, Anna Matysiak czy Sebastian Stankiewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

„Listy do M. 4”. Zobacz, jak wyglądają prace na planie kolejnej części świątecznego hitu

Włoska wersja "Milionerów" kręcona w Polsce! Jeden odcinek trwa prawie trzy godziny

Odwiedziliśmy plan „19+”. Zobacz rozmowę z gwiazdami hitowego serialu

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości