Nie żyje Lisa Loring. Gwiazda "Rodziny Addamsów" miała 64 lata

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Theguardian.com
Lisa Loring

Zmarła Lisa Loring, amerykańska aktorka znana za sprawa roli Wednesday z popularnego serialu "Rodzina Addamsów". Informację o śmierci gwiazdy przekazały jej córka Vanessa Loring oraz przyjaciółka Laurie Jacobson. Artystka odeszła w wieku 64 lat. Co było przyczyną jej śmierci?

Lisa Loring nie żyje

Media podały informację o śmierci Lisy Loring. Amerykańska aktorka znana była głównie z emitowanego w latach 60. XX wieku serialu "Rodzina Addamsów". Zagrała tam rolę "Wednesday", która do dziś jest niedoścignionym wzorem dla osób wcielających się w tę postać.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

O śmierci Lisy Loring poinformowały jej córka Vanessa oraz przyjaciółka Laurie Jacobson. Aktorka przeszła udar mózgu spowodowany nadciśnieniem. Gwiazdę podłączono do aparatury podtrzymującej życie przez trzy dni, jednak rodzina podjęła decyzję o odłączeniu jej od respiratora.

- Odeszła w spokoju, trzymając obie córki za dłonie - przekazała Vanessa w rozmowie z "The Variety". Artystka miała 64 lata.

Nie żyje gwiazda "Rodziny Addamsów"

Gwiazdę "Rodziny Addamsów" pożegnali także jej znajomi i współpracownicy z branży filmowej.

- Bardzo mi przykro z powodu śmierci mojej drogiej przyjaciółki Lisy Loring. Byliśmy bardzo blisko i często razem pracowaliśmy. Wiem, że była bardzo słaba - napisał na Facebooku aktor Butch Patrick.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Theguardian.com

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/ABC Photo Archives / Contributor

Pozostałe wiadomości