Gwiazdy

Kolacja z Karoliną Pisarek, rakieta Igi Świątek i obóz z Anią Lewandowską. Co jeszcze gwiazdy przekazały na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mimo pandemii Jurek Owsiak nie zwalnia tempa. Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 31 stycznia fundacja rozpocznie kolejną zbiórkę. Swoją cegiełkę dołożyły także polskie gwiazdy. Co możemy wylicytować?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już 31 styczna po raz 29. Zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mimo obostrzeń Jurek Owsiak zdecydował się zorganizować coroczne wydarzenie i powalczyć o pieniądze dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Choć do finału zostało jeszcze trochę czasu, już teraz można dołożyć się do wielkiej zbiórki, licytując oferty zaproponowane przez polskie gwiazdy.

Wiele gwiazd zaangażowało się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zaproponowało różnorodne opcje

– powiedziała Basia Pasek.

Co gwiazdy przekazały do licytacji?

Na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiło się wiele cennych i wyjątkowych przedmiotów oraz usług. Wśród gwiazd, które postanowiły wspomóc fundację Jurka Owsiaka, znalazły się m.in. Dorota Szelągowska, Karolina Pisarek, Joanna Przytakiwacz, Iza Januchowska czy Iga Świątek. Co dokładnie możemy wylicytować?

Karolina Pisarek i Joanna Przetakiewicz zaproponowały chętnym wyjście na kolację. Dorota Szelągowska z osobą, która zapłaci najwięcej, stworzy autorski projekt wnętrza, a z kolei Iza Janachowska pomoże przyszłej pannie młodej dobrać odpowiednią sukienkę. Fani aktorstwa również znajdą coś dla siebie. Magdalena Różczka zaproponowała wspólną grę w serialu.

Po raz pierwszy pojawił się samochód kolekcjonerski na aukcji. Na ten moment wylicytowany jest za 300 tysięcy

– powiedziała Basia.

Do wielkiego finału dołączyli także sportowcy. Ania Lewandowska zaproponowała obóz, Andrzej Bargiel wystawił jedyne w swoim rodzaju narty, a Iga Świątek rakietę z French Open.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Młodzi na nowo budują świat. Jak zmieni się nasza rzeczywistość dzięki ich projektom?

Przemoc szkolna w czasach online. "Motywacja i pewne mechanizmy są te same, tylko zmieniły się narzędzia"

Kwiaty na poprawę humoru zimą. Ciekawe propozycje Łukasza Skopa

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości