Gwiazdy

Liam Hemsworth musiał przejść operację. Winowajczynią problemów zdrowotnych była dieta?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Los nie oszczędza Liama Hemswortha. Aktor przyznał się w ostatnim czasie do problemów zdrowotnych, które mocno utrudniły jego życie. Z ich powodu musiał przejść operację i nawet zrezygnować z diety wegańskiej.

Operacja

Liam Hemsworth może mówić o złej passie. W styczniu sfinalizował rozwód z Miley Cyrus, a ubiegły rok upływał mu pod znakiem problemów ze zdrowiem. W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu „Men’s Health” przyznał, że miał kamienie w nerkach. Skutecznie utrudniały mu one promocję filmu „Jak romantycznie” i ostatecznie doprowadziły do tego, że musiał udać się do szpitala na operację.

Koniec z dietą wegańską

Ze względu na problemy z nerkami Liam Hemsworth zrezygnował z diety wegańskiej, na której był przez kilka lat. Początkowo ten sposób odżywiania się odpowiadał aktorowi. Z czasem jednak przez szczawiany (obecne chociażby w szpinaku i burakach), które nagromadziły się w organizmie, doszło do problemów z kamieniami nerkowymi. Gwiazdor postanowił teraz bardziej zwrócić uwagę na swoją dietę – jest bowiem prawdopodobieństwo, że dojdzie do nawrotu kamicy.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości