Letnie Brzmienia. Jakie gwiazdy wystąpią na scenie?

Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Topowi polscy muzycy ruszają w letnią festiwalową trasę
Topowi polscy muzycy ruszają w letnią festiwalową trasęDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dziewięć miast, osiemnaście festiwalowych dni i ponad sto koncertów. Już niedługo Letnie Brzmienia ponownie ruszają w trasę. Kto tym razem wystąpi? Czy artyści szykują dla miłośników muzyki coś specjalnego? Dowiecie się tego z naszego reportażu.

Letnie Brzmienia 2023. Kogo będzie można usłyszeć?

Popularna wakacyjna trasa koncertowa - Letnie Brzmienia - niebawem wyruszy w Polskę. Jedną z gwiazd, która wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu, będzie Mrozu. Muzyk w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zapowiedział, że na koncertach będzie można usłyszeć przede wszystkim materiał z jego najnowszej płyty "Złote bloki".

- Jesteśmy już po dwóch trasach klubowych, biletowanych. W zeszłym roku też było sporo festiwali, uwielbiamy duże sceny, uwielbiamy ten rozmach, a w tym roku Letnie Brzmienia będą z imponującym rozmachem realizowane - podkreślił Mrozu.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Na scenie pojawi się również Zalia.

- To jest przede wszystkim ogromne wyróżnienie, że mogę się znaleźć obok tak znamienitych artystów, którzy są na tej drodze zdecydowanie dalej niż ja. [...] Bardzo się z tego cieszę, nie mogę się absolutnie doczekać - mówiła wokalistka.

Letnie Brzmienia 2023. Wyjątkowy projekt Natalii Kukulskiej

Osoby, które wybiorą się na wydarzenie, będą mogły posłuchać także Natalii Kukulskiej. Artystka w ramach swoich koncertów zdecydowała się zaprosić na scenę wyjątkowe kobiety.

- To jest nowy koncept koncertu, [...] same kobiety, nasz projekt nazwałam "Babie lato". Będzie trochę połączenie pokoleń, ponieważ m.in. ze mną na scenie będzie Zalia, Bovska, Margaret - wyliczała Natalia Kukulska.

Czego jeszcze można się spodziewać? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości