Gwiazdy

DiCaprio i De Niro oferują rolę w filmie Martina Scorsese. Wszystko w szczytnym celu

Gwiazdy

Robert de Niro i Leonardo DiCaprio organizują akcję, która ma pomóc w walce z pandemią koronawirusa. Aktorzy zaoferowali zagranie roli u ich boku w filmie Martina Scorsese. Zwycięzcę spośród darczyńców wybierze los. Na czym polega charytatywna zabawa amerykańskich gwiazd?

De Niro oraz DiCaprio przeciwko pandemii

Na Instagramie Leonardo pojawił się filmik, który nagrał wspólnie z Robertem de Niro. Hollywodzkie gwiazdy wychodzą z niecodzienna ofertą. Jest nią możliwość wystąpienia w najnowszej produkcji Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon”.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest pracować ze wspaniałym Martinem Scorsese, Robertem De Niro lub mną, teraz macie na to szansę. Robert i ja wystąpimy w nowym filmie Martina Scorsese, "Killers of the Flower Moon". Pragniemy wam zaoferować epizodyczną rolę, dzień na planie w towarzystwie naszej trójki oraz zaproszenie na premierę. Aby wziąć udział, należy wejść na stronę allinchallenge.com i przekazać tyle, ile jesteście w stanie. 100 % darowizny zostanie przekazane dla fundacji Mealson Wheels America, No Kid Hungry i Americas Food Found

- powiedział Leondardo DiCaprio.

Akcja związana jest z działalnością fundacji All In Challenge , która wspiera tych, którzy są najbardziej narażeni na skutki panującej pandemii koronawirusa na świecie. Fundusze zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom i seniorom, a także służbom medycznym.

Nagroda dla zwycięzcy loterii

Rola w filmie reżyserowanym przez Martina Scorsese i cenne wskazówki dotyczące pracy na planie - to tylko jedna z atrakcji, które spotkają zwycięzcę losowania. Wygrany będzie miał okazję zjeść lunch z Leonardo DiCaprio i pozostałymi aktorami oraz przejść po czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery filmu. Aktorzy zaoferowali również bilet na samolot, dwie noce w hotelu oraz transport helikopterem do miejsca, w którym odbędą się zdjęcia i premiera produkcji.

Aktorzy nominowali kolejne gwiazdy

Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali już niesamowici goście. Leonardo DiCaprio nominował amerykańskiego aktora Matthew McConaughey’a i popularną prezenterkę telewizyjną Ellen DeGeneres. Robert De Niro do wsparcia szczytnego celu zaprosił aktora i komika stand-upowego Jamie’ego Foxxa.

Ellen w odpowiedzi na zaproszenie przekaże milion dolarów. W zamian za wpłacenie datku zaoferowała też udział w jednym z odcinków "Ellen DeGeneres Show" w roli współprowadzącego. Aby pozytywny łańcuszek krążył dalej, zaprosiła do wsparcia Justina Timberlake'a i Laurę Dern.

Matthew McConaughey również chętnie przyjął wyzwanie. Zaoferował zaproszenie na mecz futbolowy University of Texas w jego towarzystwie, a do dalszej zabawy nominował Jimmie'go Kimmela oraz Jonah Hill.

Zobacz też:

Borys Szyc i Justyna Nagłowska ponownie zostali rodzicami. „To jest super sprawa, bo ten spokój mamy w sobie oboje"

John Travolta wraz z żoną wspominają zmarłego syna. Jett świętowałby teraz 28. urodziny

Liam Hemsworth musiał przejść operację. Winowajczynią problemów zdrowotnych była dieta?

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości