Gwiazdy

"Lego. Przygoda 2". Wartościowy film dla dzieci i dorosłych

Gwiazdy

Aktualizacja:

Chris Pratt i Elizabeth Banks powracają jako głosy ludzików Lego w zabawnej i chwytającej za serce drugiej części filmu "Lego. Przygoda". Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami przy okazji londyńskiej premiery produkcji, żeby porozmawiać o pracy i zabawie. Co Elizabeth i Chris robią, kiedy w ich życiu, tak jak w filmie nie wszystko układa się dobrze? Jak się bawią odkąd są dorośli? Czy trudniej się robi film dla dzieci?

"Lego. Przygoda" to animowana komedia, opowiadająca historię ludzika Lego o imieniu Emmet, który dowiaduje się, że jest legendarnym wybrańcem, mającym wyzwolić krainę klocków spod władzy okrutnego dyktatora – Lorda Biznesa.

Pierwsza część produkcji zakończyła się najazdem, pochodzących z kosmosu klocków Duplo na miasto Klockburg. Akcja drugiej części, która właśnie weszła do polskich kin rozpoczyna się dokładnie w tym momencie. Aby pokonać najeźdźców i przywrócić spokój w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

W obsadzie drugiej części znaleźli się m.in. Chris Pratt (Emmet) i Elizabeth Banks (Lucy). Czy według aktorów łatwiej kręci się filmy dla dzieci?

Łatwiej robi się film, który spodoba się dzieciakom niż taki, który ma być porządną rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. My chcieliśmy osiągnąć ten drugi cel i myślę, że nam się to udało

- powiedział z w rozmowie z Anną Wendzikowską Chris Pratt.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości