Gwiazdy

Kto wystąpi w 3. edycji "LEGO Masters"? Poznaj wszystkich uczestników

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "LEGO Masters"

30 września na antenie TVN zobaczymy premierowy odcinek 3. edycji "LEGO Masters". W nowym sezonie programu wezmą udział wyjątkowi uczestnicy, którzy tworzą z klocków niesamowite konstrukcje. Kim są i czym zajmują?

Uczestnicy 3. edycji "LEGO Masters"

Program "LEGO Masters" to nie lada gratka dla fanów układania klocków. Po raz kolejny pasjonaci budowania dzieł sztuki z LEGO wykażą się kreatywnością. Ich popisy będą oceniać nowi jurorzy - Czesław Mozil i Pola Lisowicz.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Widzowie poznali braci Macieja i Kacpra Walaszków w 2. edycji "LEGO Masters". Panowie ze względów zdrowotnych musieli zrezygnować z udziału w programie w finałowym odcinku. W najnowszym sezonie show panowie po raz kolejny zaprezentują swoje umiejętności.

Gdy Kacper wpadł na pomysł, by zgłosić się do programu wybór partnera był oczywisty. Jego brat Maciej jest dla niego wzorem w każdej dziedzinie. Kacper buduje LEGO od najmłodszy lat. Pytany o prezent, zawsze prosi o nowy zestaw klocków. Jego ulubioną serią jest LEGO Star Wars. W przyszłości chciałby zostać grafikiem komputerowym. Maciej studiuje informatykę, a jego największą pasją jest fotografia.

Maciej Walaszek i Kacper Walaszek
"LEGO Masters 3". Maciej Walaszek i Kacper Walaszek Źródło: mat. prasowe

Drugą drużyną w "LEGO Masters" będą Martyna Skudzawska i Piotr Powałowski. Martyna skończyła politechnikę i jest asystentką projektanta kolejowego. Drugą po LEGO pasją Martyny jest kino. Najbardziej lubi klasyki, szczególnie filmy gangsterskie takie jak "Dawno temu w Ameryce". Bardzo chciałaby odwiedzić Nowy Jork.

Kompanem Martyny będzie jej przyjaciel Piotr, który od dziecka lubił główkować i zawsze próbował coś budować. Prawdopodobnie dlatego został projektantem mostów. W czasie liceum i studiów porzucił klocki, by wrócić do nich po trzydziestce. Zaczęło się od zestawu, który dostał od ówczesnej narzeczonej.

Martyna Skudzawska i Piotr Powałowski
"LEGO Masters 3" Martyna Skudzawska i Piotr Powałowski Źródło: mat. prasowe

W 3. edychi "LEGO Masters" wystąpią Adam Gankowski i Mateusz Kowalski. Panowie wspólnie tworzą zespół muzyczny- Klisze. To Adam zaraził Mateusza miłością do klocków. W czasie prób zespołu miał przy sobie LEGO i w każdej wolnej chwili coś z nich budował.

Oprócz muzyki obaj interesują się modą vintage. Adam choć studiował zarządzanie zawodowo jest specjalistą Service Desk. Mateusz studiował anglistykę, potem pracował w IT, teraz w fabryce, jak sam mówi, przeciera jeansy pumeksem.

Adam Gankowski i Mateusz Kowalski
"LEGO Masters 3". Adam Gankowski i Mateusz Kowalski Źródło: mat. prasowe

"LEGO Master 3". Kto weźmie udział w programie?

Kolejną drużyną są Szymon Mentlewicz i Aleksandra Skoczyńska. Ola z wykształcenia jest technologiem żywienia, ale na co dzień pracuje w korporacji działającej w sektorze finansowym. Ola to prawdziwa "geek girl". która łączy miłość do popkultury z pasją do klocków. Dużo czasu spędza w mediach społecznościowych, gdzie recenzuje zestawy LEGO.

Szymon, przyjaciel Oli, od lat interesuje się LEGO. Jest autorem kanału o klockach w mediach społecznościowych. Ma też firmę, która zajmuje się sprzedażą używanych zestawów. W wolnych chwilach biega i zajmuje się fotografią. Za największe życiowe osiągnięcie uważa udział w swoim pierwszym maratonie. Tuż przed rozpoczęciem nagrań do programu ożenił się.

Szymon Mentlewicz i Aleksandra Skoczyńska
"LEGO Masters 3". Szymon Mentlewicz i Aleksandra Skoczyńska Źródło: mat. prasowe

Piątą drużyną są Daniel Voiuiev-Larin i Kasia Świętach. Połączył ich Lublin i miłość do tatuaży, które Kasia wykonuje od 7 lat. Z Danielem poznali się w jednym z lubelskich salonów tatuażu.

Daniel pochodzi z Ukrainy, gdzie ukończył architekturę na Charkowskim Narodowym Uniwersytecie Budownictwa i Architektury. Od kilku lat mieszkają w Nowym Targu, gdzie prowadzą własny salon tatuażu. To Daniel zaraził Kasię pasją do LEGO.

"LEGO Masters 3". Kasia Świętach i Daniel Voiuiev-Larin Źródło: mat. praswowe

Jacek Siedlaczek z wykształcenia jest psychologiem, ale zawodowo zajmuje się kreowaniem wizerunku marki. Jest szczęśliwym mężem i ojcem - ma synka, który powoli zaczyna dzielić jego pasję do LEGO.

Brat Jacka, Marcin Siedlaczek, jest fizjoterapeutą. Ma trzy córki, którym często buduje z klocków wszystko, co im się zamarzy. Obaj często spotykają się na rodzinne budowanie. Największą pasją Marcina jest bieganie. Zdarzyło mu się spontanicznie wyjechać na bieg organizowany w USA.

"LEGO Masters 3". Marcin Siedlaczek i Jacek Siedlaczek Źródło: mat. prasowe

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości