Gwiazdy

"Lego Masters 2". Wielki powrót programu. Wiemy, co się wydarzy w pierwszym odcinku

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Na antenę TVN powraca program "Lego Masters". Fani tworzenia niezwykłych budowli z klocków Lego będą mogli zobaczyć jeszcze ciekawsze i trudniejsze konkurencje, w których zmierzą się uczestnicy show. Premiera pierwszego odcinka 2. edycji już 5 listopada.

"Lego Masters" - 2. edycja

Czas na nowe wyzwania w "Lego Masters". Sześć par uczestników rozpocznie rywalizację o tytuł Mistrza Lego. Przystąpią do realizacji zadań, które sprawdzą nie tylko ich umiejętności, ale również kreatywność. Program poprowadzi niezmiennie Marcin Prokop.

W rolę jurora wcieli się znany wokalista Kamil Bednarek. Wspólnie z Olą Mirecką, jedyną Polką projektującą zestawy klocków Lego, będą oceniać efekty pracy zawodników, dla których układanie klocków to największa pasja.

Zobacz wideo: Co wydarzy się w 2. edycji "Lego Masters"?

LEGO MASTERS
LEGO MASTERS Marcin Prokop i Ola Mirecka o drugiej edycji programu Lego Masters Źródło: Dzień Dobry TVN Online

"Lego Masters 2". Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Na początku każda z drużyn będzie musiała stworzyć dowolną budowlę z ograniczonej liczby klocków w ciągu zaledwie czterech godzin. Kto poradzi sobie najlepiej? Z kolei drugie zadanie będzie polegało na zbudowaniu tętniącego życiem apartamentowca. Czy wszystkim drużynom uda się dokończyć projekt przed zatrzymaniem zegara? Tego dowiemy się już wkrótce!

"Lego Masters" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera drugiego sezonu "Lego Masters" już 5 listopada, w piątek o 20:00 na antenie TVN! Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości