Gwiazdy

Lekka piosenka, która skłania do refleksji. Leepeck z premierowym singlem "Carla (Hepi jestem tu)"

Gwiazdy


Scena Dzień Dobry TVN to miejsce, gdzie artyści śpiewają dla naszych widzów swoje premierowe utwory. Tuż przed rozpoczęciem weekendu nowy singiel "Carla (Hepi jestem tu)" zaprezentował Leepeck.

Nowy singiel Leepeck

Leepeck pierwszego września wydał premierową piosenkę pt. "Carla (Hepi jestem tu)". Artyści zapowiedzieli również, że dwa tygodnie później do utworu pojawi się klip, w którym główną rolę zagrała Beata Kawka. O czym opowiada singiel?

Carla to piosenka o idei dążenia do szczęścia za wszelką cenę. Czy ono naprawdę istnieje? Dlaczego chcemy, aby inni myśleli, że jesteśmy szczęśliwi? Lekka, taneczna, a jednocześnie skłaniająca do refleksji nad tym, czym jest szczęście i co w życiu jest ważne

- mówi artysta.

Obecnie Leepeck pracuje nad kolejnym, drugim, już albumem z polskimi tekstami. Producentem płyty jest Jurek Zagórski. Premiera albumu zaplanowana jest na listopad 2020. Pierwszym singlem zapowiadającym tę płytę jest "Na Mnie Już Czas" nagrany z gościnnym udziałem Anity Lipnickiej.

Leepeck - uzdolniony artysta

Leepeck, a właściwie Piotr Lipka to warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów, który otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach. 28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem "BORDERLINE" . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: "One Step Down", "All This Time" i "No One Knows". Album docenili nie tylko polscy słuchacze, ale i publika na świecie. Potwierdzeniem było zagranie trzech koncertów podczas festiwalu INDIE WEEK 2019 w Toronto oraz koncerty klubowe przed brytyjską publicznością w Londynie.

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

Melanie C wraca z nowym albumem. Płytę promuje singiel "In And Out of Love"

Nowy taneczny singiel Kylie Minogue "Say Something" już dostępny. Utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu artystki

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości