Gwiazdy

Wokalista Blue został aresztowany. "Sposób, w jaki się zachowywał, był przerażający” 

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
radiozet.pl
Lee Ryan i Simon Webbe

Lee Ryan - wokalista boysbandu Blue wszczął awanturę podczas lotu z Glasgow do Londynu. Zdaniem personelu pokładowego piosenkarz był bardzo agresywny. Co doprowadziło do incydentu?

Lee Ryan został aresztowany

Jak donosi brytyjski "The Sun" 39-letni wokalista został aresztowany, po tym jak wszczął awanturę na pokładzie samolotu. Do incydentu doszło, ponieważ obsługa maszyny, odmówiła piosenkarzowi zakupu alkoholu. Lee Ryan wpadł w szał i nie stosował się do poleceń załogi, która prosiła go o powrót na miejsce.

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- "Sposób, w jaki się zachowywał, był przerażający", "Wbiegł nawet za zasłony pomieszczenia personelu pokładowego. To było szalone" – relacjonowali pasażerowie, którzy odbywali podróż na pokładzie samolotu razem z artystą.

Tuż po tym jak samolot wylądował muzyk został zatrzymany przez powiadomioną o zaistniałej sytuacji policję. Funkcjonariusze wyprowadzili awanturnika w kajdankach i odwieźli do aresztu, w którym spędził 12 godzin. Trwa dalsze dochodzenie w sprawie.

"The Sun" przypomniał czytelnikom, że sam wokalista jakiś czas temu wyznał, że ma problemy z alkoholem.

Czy skandal zaszkodzi premierze nowej płyty boysbandu

Lee Ryan trafił do Blue w 2000 r. - na zaproszenie Antony’ego Costy i Duncana Jamesa. W 2011 r. muzycy reprezentowali Wielką Brytanie podczas konkursu Eurowizji, gdzie zdobyli 11 miejsce. Zespół zdobył popularność swoją interpretacją hitu: "Sorry Seems to Be the Hardest Word" Eltona Johna.

Jeszcze w tym roku ma się ukazać nowa płyta Blue pt. "Heart & Soul". O tym, czy skandal z udziałem wokalisty nie zaszkodzi premierze krążka, dowiemy się wkrótce.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: AFP/East News

Pozostałe wiadomości