Gwiazdy

Córeczka gwiazdy reality show zmarła tuż po urodzeniu. "Ona będzie ze mną zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
o2.pl
Dziewczynka umarła tuż po urodzeniu. Gwiazda nie chciała dzielić się szczegółami tego dramatycznego wydarzenia.

Lauren Goodger poinformowała, że jej nowonarodzona córeczka zmarła. 35-letnia gwiazda reality show "He Only Way Is Essex" opowiedziała o tym dramatycznym wydarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Lauren Goodger przeżywa tragedię

Lauren Goodger 10 lipca poinformowała swoich fanów, że jej córeczka zmarła tuż po urodzeniu. Brytyjska osobowość telewizyjna tragiczną informację przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieściła czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma dziecko za rączkę.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Była najpiękniejszym zdrowym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziałam, tak jak jej siostra. Słowa nie są w stanie opisać, co czuje matka, która straciła swoje dziecko. Dziecko, które nosiła przez te wszystkie miesiące i urodziła swojego anioła, by go zabrano - napisała pod wzruszającym zdjęciem.

Córeczka Goodger przyszła na świat w piątek, 8 lipca. Kobieta nie chciała relacjonować szczegółowo okoliczności śmierci dziecka. Napisała jednak, że nie było żadnych komplikacji związanych z ciążą i porodem.

Dziewczynka o imieniu Lorena urodziła się w piątek. Goodger przekazała, że nie było żadnych komplikacji związanych z ciążą ani porodem. Nie chciała jednak wchodzić w szczegóły.

Żałoba Lauren Goodger

Layren Goodger wróciła do domu. Towarzyszy jej ukochany, Charlese Drury. Chcą wspólnie przejść przez czas żałoby.

- Nigdy, przenigdy o tym nie zapomnę, ale nauczę się żyć codziennie z Loreną w sercu, ona będzie ze mną na zawsze i pewnego dnia będę z nią znowu... Mój aniołku Loreno, tak bardzo cię kocham - podsumowała swój wpis poruszona kobieta.

Dużo wsparcia otrzymała także od swoich obserwatorów. Przesyłali jej kondolencje, chcieli ją wesprzeć w tym trudnym czasie. Współczucie okazali jej także znajomi z branży, którzy byli wstrząśnięci tym, co spotkało kobietę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: AleksandarNakic/Getty Images instagram.com/laurengoodger

Pozostałe wiadomości