Gwiazdy

Utwór "Asereje" zespołu Las Ketchup kończy 18 lat. Co robią teraz autorki tego przeboju?

Gwiazdy

Piosenkę "Asereje" zespołu Las Ketchup śpiewał cały świat. Utwór kończy właśnie osiemnaście lat. Jak zmieniły się autorki tego wielkiego przeboju? Czy dalej zajmują się muzyką? Opowiedziały o tym Gabi Drzewieckiej.

Utwór Las Ketchup "Asereje" kończy 18 lat

Las Ketchup to zespół, który tworzą trzy siostry Pilar, Lola i Lucia Muñoz. Świat usłyszał o nich dokładnie osiemnaście lat temu, kiedy nagrały utwór "Asereje". Piosenka okazała się wielkim przebojem i w tamtym czasie można ją było usłyszeć praktycznie wszędzie. Czy był taki moment, że miały jej już dość?

- Nie, nigdy tak nie miałam. "Asereje" to utwór, który grał cały świat. Nadal ją gramy, kiedy jeździmy w trasy. Wiele osób prosiło, żeby ją śpiewać i pokazywać, jak tańczyć. Być może były momenty, że wolałyśmy mówić o naszych innych piosenkach, ale "Asereje" była tak popularna i była tylko ona - mówiła w rozmowie z Gabi Drzewiecką Lola Muñoz.

Czy ten ogromny sukces wpłynął na ich siostrzane relacje? - W sumie jest nas siedmioro. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko - mówiła Lola. - Dzięki temu, że jesteśmy siostrami, na scenie rozumiemy się bez słów - dodała Pilar. - Kiedy coś nie idzie po naszej myśli, wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć, że np. jedna siostra musi ratować drugą - mówiła Lucia.

Last Ketchup i ich plany na przyszłość

Mimo że zespół Las Ketchup rzadziej pojawia się w mediach, to dziewczyny cały czas zajmują się muzyką. Jakie mają plany na przyszłość? - Na razie, jak wszyscy, siedzimy w domu. Nasza trasa została zawieszona, ale chcemy wrócić do koncertowania i tworzenia nowych piosenek - mówiła Lola Muñoz.

Warto dodać, że dziewczyny z zespołu Las Ketchup mają nie tylko muzyczny talent. Czym jeszcze się zajmują?

Jak wyglądał słynny taniec z piosenki? Koniecznie zobaczcie nasz materiał:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Magda Lamparska wspomina swoje stylizacje z czerwonego dywanu. "To nie tylko ubrania, a przede wszystkim podkreślenie charakteru"

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Andrzej Piaseczny szczerze o swoim dzieciństwie i początkach kariery. "Byłem bardzo zlęknionym dzieckiem"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Gabi Drzewiecka

Pozostałe wiadomości