Gwiazdy

Lara Gessler odtworzyła zdjęcie ze ślubu. Fanka: "Jakie piękne porównanie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Lara Gessler, Dzień Dobry TVN, wywiad, ciąża

Rodzina Gesslerów tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędza w słonecznej Hiszpanii. Lara postanowiła wykorzystać sytuację i odtworzyła w pięknym plenerze ślubne zdjęcie. Na fotografiach rzuca się w oczy mała zmiana - zamiast kwiatów w objęciach mamy pojawiła się mała Nena.

Rodzina Gesslerów spędza święta w Hiszpanii

Magda Gessler wraz z najbliższymi postanowiła spędzić Boże Narodzenie w Hiszpanii. Restauratorka zasiadła do stołu z ukochanym Waldemarem, córką, synem oraz ich rodzinami.

W mediach społecznościowych prowadząca "Kuchenne rewolucje" podzieliła się prywatnymi zdjęciami oraz opublikowała filmik, w którym pokazała przygotowane z córką świąteczne potrawy. Trzeba przyznać, że kolorowe dania robią wrażenie.

Nasze święta, dziś jest Boże Narodzenie, dziś działałyśmy z Larą w kuchni!!! Efekty widzicie, za chwile kolacja. Życzymy wam dużo szczęścia i miłości

- czytamy w opisie.

Lara Gessler odtworzyła zdjęcie ze ślubu

Urlop na hiszpańskiej wyspie relacjonuje także młodsze pokolenie. Córka Magdy Gessler postanowiła zażartować i odtworzyła ślubną fotografię.

Lara i jej mąż Piotr Szeląg założyli ubrania, w których powiedzieli sobie "TAK", a następnie - w podobnej pozie - ustawili się przy basenie. Na zdjęciu małżonków widać jednak małą zmianę. Zamiast bukietu kwiatów Lara trzyma w ramionach córeczkę.

- Przed i po - napisała krótko Lara Gessler.

Fani dość szybko zareagowali na zdjęcie. Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci licznie komplementowali małżeństwo i małą Nenę.

- Jejku, jakie piękne porównanie. Cudownie razem wyglądacie. Wszystkiego dobrego dla Was - pisali obserwatorzy.

Zobacz także:

Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Menadżerka aktorki publikuje nieznane zdjęcie: „Wciąż za tobą tęsknię”

Jerzy Stuhr z żoną świętują 50. rocznicę ślubu. Zobacz zdjęcia z rodzinnego albumu

Syn Piotra Kraśki dostał powołanie do reprezentacji Polski. "To najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości