Gwiazdy

Lanberry o nowej płycie i premierowym singlu. Prosto z domowej sceny zaśpiewała utwór „Tracę”

Gwiazdy


Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska to uzdolniona piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Niedawno mieliśmy okazję usłyszeć jej twórczość podczas transmisji #koncertdlabohaterów. Tym razem postanowiła nam nieco opowiedzieć o życiu prywatnym i przygotowaniach do premiery płyty.

Zapowiedź nowej płyty

Lanberry przygotowuje się do premiery nowego krążka, który w sklepach pojawi się już jesienią. Tymczasem z myślą o fanach wokalistka powoli odsłania część nowych utworów. Po singlu „Zew” przyszedł czas na coś nieco spokojniejszego. Tym razem artystka zabiera nas w emocjonalną opowieść, o tym, jak łatwo wpuszczamy do swojego życia osoby, które nie zasługują na nasz cenny czas i uwagę. Jak przyznała wokalistka utwór „Tracę” podnosi na duchu i jest triumfem nad wszystkim, co próbowało pozbawić nas w życiu naszego blasku, światła i energii.

Wokalista podkreśliła też, że oprócz muzyki i słów, ważną rolę odkrywa teledysk.

Zachęcam wszystkich do obejrzenia klipu, bo jest czarno-biały. Odnoście pozbywania się wszelkich zbędnych rekwizytów, dodatków, krzykliwych kolorów, to właśnie tam postanowiłam skupić się na przekazie emocjonalnym, na tym, co mam w sercu

– powiedziała.

Lanberry – czas pandemii

Wokalistka, tak jak wszyscy mieszkańcy Polski, czas pandemii przeczekuje w domu. Przygotowania do Wielkanocy powoli ruszają, ale jak stwierdziła artystka, święta te nie będą takie jak zawsze. Tym razem Lanberry spędzi je samotnie, łącząc się na kamerkach z najbliższymi.

Nawet z rodziną, która jest tu na miejscu w Warszawie, unikamy kontaktu, żeby stosować się do wszystkich zaleceń. Ale rzeczywiście, ja tęsknię, tęsknię w kontekście twórczym. Ja tym żyję i przede wszystkim spotkania z publicznością. Koncert live są ogromnym błogosławieństwem, że chociaż tak możemy się połączyć z fanami

– powiedziała artystka.

Lanberry specjalnie dla naszych widzów wykonała utwór „Tracę”. Jak wam się podoba?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości