Gwiazdy

Lana Del Rey zapowiedziała nową płytę. Sprawdź, jak brzmi tytułowy singiel

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
kultura.poinformowani.pl
Lana Del Rey

Lana Del Rey zapowiedziała kolejną swoją płytę, która będzie nosić tytuł "Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd". Piosenkarka opublikowała już tytułowy singiel. Kiedy nowy krążek pojawi się w sprzedaży?

Nowa płyta Lany Del Rey - kiedy wychodzi?

Lana Del Rey jest jedną z najbardziej popularnych i cenionych wokalistek swojego pokolenia. Jednocześnie jest jedną z najbardziej pracowitych i płodnych artystek. Piosenkarka, kompozytorka i poetka ma na swoim koncie 8 albumów studyjnych i dwa tomy poezji, które zostały wydane w przeciągu dwóch ostatnich lat.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Lana Del Rey była sześciokrotnie nominowana do nagrody Grammy, z czego dwukrotnie za "najlepszy album pop", a ponadto w kategorii "najlepsza piosenka filmowa", "album roku", "piosenka roku". Jej najnowsza płyta ma wyjść 10 marca 2023 roku.

Tytułowy singiel najnowszej płyty Lany Del Rey

Utwór promujący płytę o tym samym tytule "Did you know that there's a tunnel under Ocean Blvd" został już opublikowany. W ciągu 15 godzin od opublikowania go na platformie Youtube zdobył ponad milion wyświetleń.

Ruszyła już sprzedaż preorderu nowej płyty Lany Del Rey.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także

Autor:Teofila Siewko

Źródło: kultura.poinformowani.pl

Pozostałe wiadomości