Gwiazdy

Laluna z "Królowych Życia" szczerze o swoich operacjach plastycznych. "Mam po 5 kg wsadzone w pośladki"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Laluna Unique o operacjach plastycznych
LALUNA_OPERACJEWALKI

Katarzyna Lirsz znana z "Królowych Życia" jako Laluna to postać bardzo barwna. Twierdzi, że gdy szła do programu, polscy widzowie nie byli na nią gotowi. Od początku przyciągała ich uwagę swoim temperamentem i wyglądem. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl nie ukrywała, że metamorfoza, jaką przeszła, to zasługa operacji plastycznych. Co teraz chce w sobie zmienić?

Kim jest Laluna Unique

Stała się znana dzięki programowi "Królowe Życia", pokazującym zamożnych i przedsiębiorczych ludzi, którzy osiągnęli sukces. Laluna dołączyła do obsady w szóstym sezonie. Dzięki swojej charyzmie i odwadze w mówieniu tego, co myśli, szybko stała się jedną z najpopularniejszych postaci show. Widzowie obserwują jej życiowe rozterki, sukcesy i plany.

Laluna nie ukrywa, że idąc do programu nie wiedziała, jak odbiorą ją ludzie, ale dziś cieszy się, że początkowy hejt szybko zmienił się w sympatię. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi powiedziała, o co najbardziej "czepiali" się jej widzowie.

- O wszystko. Tego, że mam wielką japę niewyparzoną i najbardziej chodziło chyba o wygląd. Teraz cała Polska mnie poznała i nie patrzą na wygląd, patrzą na mój charakter - stwierdziła.

Operacje plastyczne Laluny Unique

Laluna Uniqe nie chciałaby wrócić do swojego wcześniejszego wyglądu. Operacje plastyczne, które przeszła, odmieniły jej życie. Ile ich było?

- Trzy razy piersi, dwa razy pośladki, plastyka brzucha, dwa razy nos - wyliczała.

Obecnie przygotowuje się do kolejnego rozdziału w swoim życiu. Chce zawalczyć w oktagonie i na tym się skupia. W tym celu pierwszy raz w życiu skróciła paznokcie. Wyznała, że jeśli miałaby teraz zmienić coś w swoim wyglądzie, to zmniejszyłaby biust, żeby łatwiej jej walczyło. Aktualnie koncentruje się na zrzuceniu wagi - musi zgubić aż 15 kg.

- Cztery kilogramy już zrzuciłam, mam 69 centymetrów w talii, a jeszcze jedenaście muszę zbić. Ja mam w pośladkach bardzo dużo. Mam po pięć kilogramów wsadzone w pośladki i to tak, jakbym musiała zbić dwadzieścia jeden kilogramów, ale tu się liczy waga - podkreśliła gwiazda "Królowych Życia".

Laluna zawalczy w oktagonie

Nie wie jeszcze, kto mógłby być jej przeciwniczką, ale wie, dlaczego to robi.

- Chcę pokazać Polsce, że mają błędne myślenie o kobietach zoperowanych, bo jest wiele kobiet zoperowanych, które są 100% sportowcami - wyjaśniła. Zdradziła nam, że najlepiej czuje się w "parterze", a walkę najchętniej odbyłaby już tej zimy. Czy uda jej się zrzucić wagę i znaleźć odpowiednią konkurentkę?

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości