Gwiazdy

Lady Gaga zagra żonę Gucciego w filmie, który nakręci Ridley Scott!

Gwiazdy

58939880_10157452117119574_3799885707120476160_n.jpg

Kariera Lady Gagi nabiera tempa. Piosenkarka kolejny raz otrzymała szansę na zagranie w filmie. Rola zapowiada się imponująco. Działo wyreżyseruje Ridley Scott.

Lady Gaga - rozwój kariery aktorskiej

Twórczość Lady Gagi robi coraz większe wrażenie na publiczności. Piosenkarka od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Jak widać z pozytywnym skutkiem. Rola w filmie „Narodziny gwiazdy” została doceniona zarówno przez widzów, jak i krytyków. Co więcej, gwiazda na początku roku otrzymała Oskara za najlepszą piosenkę do tego samego filmu. Teraz szykuje się do kolejnego projektu.

Lady Gaga - nowy film

Zagraniczne media od jakiegoś czasu snują spekulacje, że piosenkarka ma szanse kolejny raz pojawić się na wielkim ekranie. Lady Gaga dostała angaż przy nowym filmie opowiadającym historię wnuka Guccio Gucciego, założyciela włoskiego domu mody. Film reżyserować będzie Ridley Scott, który odpowiedzialny był m.in. za "Gladiatora", "American Gangster" czy "Hannibala".

Wokalistka prawdopodobnie wcieli się w postać Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która spędziła 18 lat w więzieniu za udział w planowaniu zabójstwa Maurizio.

Jak sprawdzi się Lady Gaga w nowej roli? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości