Gwiazdy

Lady Gaga z polskim akcentem. Fani zauważyli istotny szczegół na jej zdjęciu

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
x-newsLady Gaga i Tony Bennett

Lady Gaga podbiła serca fanów na całym świecie nie tylko swoją elektryzującą muzyką i głosem, ale też niepowtarzalnym wizerunkiem scenicznym. Nie dziwi więc, że artystka ponownie znalazła się na językach dzięki swojej kreacji. Tym razem jednak szczególną uwagę zwróciły na nią nie międzynarodowe, a polskie media. Wszystko za sprawą sukienki od Magdy Butrym.

Lady Gaga zachwyca w kreacji Magdy Butrym

Zaliczająca sukces za sukcesem Gaga w ostatnich miesiącach pracowała nad kolejną płytą i filmem. Wśród czekających z niecierpliwością na jej produkcje wielbicieli znajduje się spore grono naszych rodaków. To właśnie oni zwrócili uwagę, że artystka kolejny raz pokazała się w kreacji Magdy Butrym. Krótka, kremowa sukienka w czarne kropki dostępna jest w sklepie internetowym projektantki i kosztuje 1105 funtów.

Polka, której twórczość na Instagramie śledzi już 253 tysiące osób, nie po raz pierwszy “ubrała” gwiazdę światowej klasy. Lady Gaga latem tego roku została przyłapana przez paparazzi w czarnej, dopasowanej sukience Butrym, z wycięciem pod piersiami. Kreacje projektantki miała na sobie też m.in. Kim Kardashian.

Lady Gaga - twórczość

Piosenkarka nie zwalnia tempa od chwili wydania albumu “The Fame” w 2008 roku. Krążek sprzedał się w 12 milionach egzemplarzy na całym globie, dając artystce ogólnoświatową rozpoznawalność. Lady Gaga nie spoczęła na laurach. W 2018 roku na ekranach kin pojawił się nominowany do 8 Oscarów film "Narodziny gwiazdy", którego soundtrack do dziś puszczany jest w stacjach radiowych. 

Najnowszy album artystki, będący owocem jej współpracy z Tonym Bennettem "Love for sale", ukazał się pod koniec ubiegłego miesiąca. Na 24 listopada zapowiedziana jest z kolei premiera filmu “House of Gucci”. Obraz Ridleya Scotta przedstawiać ma historię "Czarnej wdowy", Patrizii Reggiani, aresztowanej za zlecenie zabójstwa swojego męża. To właśnie w jej rolę wcieliła się Lady Gaga.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Stylowa zima
Stylowa zima
Dzień Dobry TVN

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości