Gwiazdy

Lady Gaga otrzymała od narzeczonego wyjątkowy prezent. "To wszystko, czego potrzebuję"

Gwiazdy


Lady Gaga skończyła 35 lat. Z tej okazji jej narzeczony zaskoczył ją miłym prezentem, mimo tego, że solenizantka przebywa obecnie na innym kontynencie. Co dostała wokalistka?

Lady Gaga w Rzymie

Lady Gaga od kilku tygodni przebywa we Włoszech, gdzie pracuje na planie filmu Ridleya Scotta, pt. "House of Gucci". Wokalistka wciela się w postać Patrizii Reggiani Martinelli, która została oskarżona o zabójstwo swojego byłego męża, Maurizio Gucciego - wnuka założyciela marki Gucci i ostatniego członka rodziny stojącego na czele słynnego domu mody.

W tym czasie gwiazda na odległość musiała zmierzyć się z porwaniem swoich dwóch buldogów francuskich oraz postrzeleniem ich opiekuna. Teraz z dala od domu świętowała także swoje urodziny.

Prezent dla Lady Gagi

W niedzielę 28 marca Lady Gaga, a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta, obchodziła swoje 35. urodziny. Z tej okazji w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak obejmuje ogromny bukiet białych kwiatów w wiklinowym koszu. Okazało się, że to prezent od jej narzeczonego, Michaela Polansky'ego.

- Kiedy twój chłopak przysyła ci kwiaty w Rzymie z okazji twoich urodzin. Kocham cię, kochanie. Nie mogę się doczekać, aż będę w domu z Tobą i naszymi pieskami - to wszystko, czego potrzebuję - napisała solenizantka na Instagramie.

Wiadomo, że para jest ze sobą niezwykle szczęśliwa od początku 2020 roku, kiedy to Lady Gaga ogłosiła, że to Michael Polansky został wybrankiem jej serca. Choć wielu fanów jest rozczarowanych, że wokalistka nie stworzyła związku z Bradleyem Cooperem, kibicują tej relacji. A czym zajmuje się jej ukochany?

- Pracuje w Instytucie Parkera. Tenże instytut zajmuje się opracowywaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem - wyjaśnił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Lady Gaga zagra fascynującą postać Patrizii Reggiani w nowym filmie Ridleya Scotta "Gucci". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości