Gwiazdy

Lady Gaga zdradziła, co łączyło ją z Bradleyem Cooperem. Czy to był romans?

Gwiazdy


W 2019 roku Lady Gaga i Bradley Cooper wywołali niemałe zamieszanie. Po filmie „Narodziny gwiazdy” wszystkie media spekulowały, że aktorów łączy już nie tylko relacja zawodowa. Lady Gaga podczas rozmowy z Oprah Winfrey powiedziała jaka była prawda na temat tych plotek.

„Narodziny gwiazdy” i wielka miłość aktorów

Film „Narodziny gwiazdy” wzbudził wiele emocji w show-biznesie. Podczas planu zdjęciowego między Lady Gagą a Bradleyem Cooperem miał się narodzić rzekomy romans. Plotki podkręcił fakt, że zarówno piosenkarka, jak i aktor rozstali się ze swoimi ówczesnymi partnerami. Bradley rozstał się z modelką Iriną Shayk, z którą ma dziecko, natomiast Lady Gaga zerwała zaręczyny. Para podczas promocji filmu pokazywała się razem na czerwonych dywanach i okazywała czułość. Doszło nawet do pocałunków. Gwiazdy nie pozostawiały złudzeń, że połączyła ich miłość, a media doszukiwały się najdrobniejszych znaków świadczących o tajemniczym związku celebrytów.

Lady Gaga – rozmowa z Oprah Winfrey

Lady Gaga wystąpiła w pierwszym odcinku talk show Oprah w 2020 roku. Dziennikarka poruszyła wiele tematów, jeden z nich dotyczył związku z Cooperem. Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie. Podczas wywiadu przyznała, że związek od samego początku był wymyślony. Miał charakter przedstawienia, które miało pozytywnie wpłynąć na promocję filmu.

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę oszukując wszystkich. Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie

– wyjaśniła później Gaga.

Trzeba przyznać, że akcja wypromowania filmu była perfekcyjnie zaplanowana i zakończyła się powodzeniem. Film został bardzo dobrze odebrany. W październiku 2018 roku ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu „Narodziny gwiazdy”, a utwór promujący „Shallow” nagrodzono Oscarem za najlepszą piosenkę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości