Gwiazdy

Lady Gaga jest w ciąży? Kim jest ojciec dziecka?

Gwiazdy

Fot. by Elena Botta / Getty Images

Lady Gaga w ciąży? W mediach pojawiły się informację, iż Lady Gaga spodziewa się dziecka. Ojcem jest podobno Bradley Cooper. Według tabloidów piosenkarka miała dowiedzieć się o tym, że jest w ciąży krótko przed Oscarami.

Lady Gaga w ciąży z Bradleyem Cooperem?

Plotki o romansie pojawiły się po premierze filmu "Narodziny gwiazdy", w którym Bradley Cooper i Lady Gaga zagrali główne role. Przez cały okres promocji filmu plotkowano o tym, że wokalistka i aktor mają romans. Atmosferę podgrzał ich wspólny, emocjonalny występ na gali rozdania Oscarów, w którym bohaterowie filmu tak uczuciowo zaśpiewali piosenkę "Shallow (A Star Is Born)", że ciężko było uwierzyć, iż to jedynie gra aktorska.

Bradley Cooper od czterech lat związany był z Iriną Shayk. Niedawno okazało się jednak, że para rozstała się.

Więcej:

Lady Gada i Bradley Cooper: są parą?

Amerykański magazyn "Woman's Day" donosi, że :

Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. Fakt, że Irina też jest w ciąży bardzo wszystko komplikuje. Cooper i Gaga czekają tylko na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy

Rozwiązanie ciąży zaplanowane jest na koniec roku. W najbliższym czasie piosenkarkę i aktora będziemy mogli zobaczyć na scenie festiwalu Glastonbury.

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości