Gwiazdy

Incydent podczas kręcenia teledysku do "Rain On Me". Lady Gaga zadrapała Arianę Grande w powiekę

Gwiazdy

Cover Video/x-news

W ostatnich miesiącach Lady Gaga i Ariana Grande sprawiły swoim fanom prezent w postaci wspólnie nagranego utworu. Podczas tanecznych prób do klipu "Rain On Me" doszło jednak do nieprzewidzianego zdarzenia z udziałem obu artystek. Doprowadził on do niewielkiego uszczerbku na zdrowiu u jednej z nich.

Kulisy pracy nad "Rain On Me"

Lady Gaga i Ariana Grande to jeden z najgłośniejszych muzycznych duetów tego roku. Wokalistki połączyły swoje siły, czego efektem był utwór "Rain On Me" doskonale przyjęty przez słuchaczy. Przebój doczekał się wideoklipu, w którym artystki miały okazję zaprezentować swoje taneczne umiejętności.

Dzięki Lady Gadze fani zajrzeli również za kulisy powstawania teledysku. Piosenkarka opublikowała bowiem na Instagramie materiał "making off". Widać na nim m.in. próby choreograficzne artystek. Podczas jednej z nich doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Germanotta niechcący drapnęła swoją koleżankę w powiekę. Grande nie była jednak zła.

Lady Gaga podrapała moje oko. To zaszczyt! Mam nadzieję, że zostanie blizna

– dumnie powiedziała w wideo.

Nie pozwoliła też, by 34-letnia gwiazda posmarowała jej zadrapanie maścią. Obie przez chwilę "szarpały się" na podłodze - Gaga starała się bowiem opatrzeć rankę koleżanki. Ostatecznie Ariana uciekła przed wokalistką z uśmiechem na twarzy.

Oberzyj wideo:

Nowy Album Lady Gagi

Przebojowe "Rain On Me" ma szanse na tegoroczne statuetki MTV Video Music Awards m.in. dla wideo roku i piosenki roki. Utwór jest też drugim singlem promującym najnowsze wydawnictwo Lady Gagi zatytułowane "Chromatica".

Album miał premierę 29 maja. Znalazło się na nim 16 autorów. Na jego temat artystka wypowiedziała się w czerwcowej rozmowie dla Dzień Dobry TVN. Zdradziła wtedy, że podczas tworzenia swojego muzycznego dziecka była w złej kondycji psychicznej.

Gdy zaczęłam pracę nad albumem "Chromatica", byłam w bardzo głębokiej depresji. Nie było to spowodowane stanem, w jakim jest świat czy może działaniami polityków. Po prostu miałam depresję. Mimo to pracowałam codziennie, ale udawało się to dzięki pomocy moich przyjaciół, którzy przychodzili i mówili – chodź, napiszemy kawałek dobrej muzyki

- wspominała.

Przypominamy ten materiał:

Zobacz także:

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich przebojów ma już 35 lat. To dzięki niemu Anna Jurksztowicz zrobiła karierę

Znamy szczegóły sekretnego ślubu Seana Penna. Tak wygląda miłość w dobie koronawirusa

Promienna Lara Gessler zachwyca w ciąży. Fani: "Cudnie wyglądasz, wzrok trudno oderwać"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości