Gwiazdy

La Lana - Chorwatka, która chce podbić muzyczny świat

Gwiazdy

Aktualizacja:
La Lana

Artystka, która przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat, podpisała kontrakt płytowy z polskim oddziałem Warnera. To ma dać jej przepustkę do międzynarodowej kariery.

La Lana - bałkańska dusza, która rusza na podbój świata

So Messed Up” to pierwszy międzynarodowy singiel chorwackiej mega gwiazdy La Lany (znanej wcześniej jako Lana Jurcevic). Mając ponad 100 milionów wyświetleń teledysków w serwisie YouTube jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych piosenkarek w regionie bałkańskim. Teraz przyszedł czas na rozpoczęcie nowego rozdziału w jej karierze i podbicie reszty świata.

Zobacz również: Edyta Górniak obchodzi 30-lecie pracy. Zawodowo triumfuje, a w miłości luka

Ta piosenka jest totalnie o mnie. Prawdziwej mnie. Każda dziewczyna czasem tak się czuje: ma wahania nastrojów, jednego dnia coś lubi, drugiego już nie. Ma swoje wewnętrzne dylematy. „So Messed Up” jest nie tylko o relacji z facetem, ale też o kobiecej nieprzewidywalności. Nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie!

– wyjaśnia La Lana.

Nowy singiel La Lany wyprodukowali współtwórcy hitów Ariany Grande i Adele

Nic dziwnego, że “So Messed Up” to jedna z tych piosenek, których nie możesz się pozbyć ze swojej głowy już po pierwszym przesłuchaniu. Utwór wyprodukował zdobywca Grammy Damon Sharpe oraz Eric Sanicola, wcześniej współpracujący z takimi artystami jak Ariana Grande, Jennifer Lopez czy One Direction. Masterem zajął się natomiast Randy Merrill (Adele, Lady Gaga, Taylor Swift).

YouTube/La Lana

Klip do utworu wyreżyserował Camilo Paredes. Od samego początku ściśle współpracował z Artystką spełniając jej wizję, aby w luźny i niekonwencjonalny sposób pokazać wewnętrzną walkę pomiędzy La Laną, którą znamy z mediów społecznościowych, a jej szalonym alter ego. W ten sposób, bez udziału dublerki, wcieliła się w dwie postaci jednocześnie.

Zobacz również: oto 100 najchętniej kupowanych płyt 2019 roku. W czołówce Podsiadło, Hemingway, Domagała, Roxie Węgiel

Autor: Paweł Jaskulski

Pozostałe wiadomości