Gwiazdy

Kylie Minogue powiedziała "tak". O zaręczynach gwiazdy mówi cały świat

Gwiazdy

Kylie Minogue

Kylie Minogue przeżywa teraz wyjątkowo radosny czas. Piosenkarka znalazła szczęście w miłości i jeśli wszystko dobrze się potoczy, już wkrótce zostanie żoną. Informację o tym, że gwiazda przyjęła oświadczyny Paula Solomona, potwierdziła macocha mężczyzny.

Kylie Minogue nie miała szczęścia w miłości

Legendy o życiu miłosnym Kylie Minogue krążyły w mediach od dłuższego czasu. Co rusz spekulowano, czy artystka pozostaje singielką, czy może na jej horyzoncie pojawił się ktoś nowy. Przypomnijmy, że to nie pierwsze zaręczyny wokalistki. W lutym 2016 r. gwiazda ogłosiła, że jej ówczesny ukochany, Joshua Sasse, poprosił ją o rękę. Zaledwie rok później para rozstała się z powodu zdrady, której miał dopuścić się aktor.

Kylie Minogue i Paul Solomon

Australijska piosenkarka od 2018 r. spotyka się z szefem "GQ" Paulem Solomonem. W ostatnich miesiącach zagraniczne media podawały informację, że mężczyzna chce poślubić gwiazdę. Wygląda na to, że miały rację, ponieważ macocha Paula, w rozmowie z "Mail Online" wyznała, że jej pasierb oświadczył się Kylie. Kobieta nie kryła zachwytu.

- Jest bardzo miła! Jestem podekscytowana, że ​​są zaręczeni. Musisz mi jednak wybaczyć, bo nie mogę nic więcej powiedzieć, ponieważ poproszono mnie, żebym tego nie robiła. Szanuję mojego syna i za bardzo szanuję Kylie, żeby powiedzieć coś więcej - stwierdziła w rozmowie z "Mail Online".

Macocha narzeczonego Kylie Minogue dodała także, że nie wie, gdzie i kiedy odbędzie się ślub pary.

Kylie Minogue w Dzień Dobry TVN

Przypomnijmy, że w listopadzie minionego roku nasza dziennikarka Anna Senkara spotkała się z Kylie Minogue. Gwiazda opowiedziała jej wtedy o swoim najnowszym albumie "Disco", który pojawił się wówczas na rynku muzycznym. Nie zabrakło także pozdrowień dla polskich fanów. Koniecznie zobaczcie tę rozmowę:

Kylie Minogue w tanecznym "Disco"

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości