Gwiazdy

Kylie Jenner topless na wakacjach. Modelka chwali się zdjęciem z Bahamów

Gwiazdy

zrzut ekranu instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner wypoczywa na Bahamach z przyjaciółmi oraz swoją półtoraroczną córeczką. 22-letnia celebrytka publikuje z wakacji mnóstwo zdjęć. Jednak tylko jedno z nich wywołało tak duże poruszenie wśród jej obserwatorów.

Kylie Jenner, choć jest najmłodszą siostrą w klanie Kardashian/Jenner, to właśnie 22-latka publikuje w swoich mediach społecznościowych najbardziej odważne, często na granicy dobrego smaku zdjęcia.

Kylie, która kilka lat temu wzbiła się na szczyty popularności dzięki diametralnej zmianie wyglądu (Jenner pomimo nastoletniego wówczas wieku przeszła szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej), nie poprzestała publikować odważnych, wręcz szokujących zdjęć nawet wtedy, kiedy półtora roku temu została mamą.

Milionerka (Kylie zbiła fortunę na własnej linii kosmetyków) wypoczywa obecnie na Bahamach. Jenner publikuje zdjęcia z jachtu, z córką, z przyjaciółmi.

Jedno ze zdjęć wywołało spore poruszenie wśród fanów celebrytki. Chodzi o zdjęcie znad basenu, na którym Kylie pozuje nago! Jenner w eleganckim kapeluszu z dużym rondem zakrywa nagie piersi jedynie ręką. Zbyt odważnie?

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: instagram.com

Pozostałe wiadomości