Gwiazdy

Kylie Jenner przyłapana bez makijażu. Brutalna prawda wyszła na jaw

Gwiazdy


Operacje plastyczne w rodzinie Kardashianów to żadna nowość, nikt jednak się nie spodziewał, że Kylie Jenner bez makijażu może wygadać jak zupełnie inna osoba. 22-letnia dziewczyna niedawno została przyłapana w naturalnej odsłonie. Ten widok może was zaskoczyć.

Kylie Jenner bez makijażu

Kylie Jenner mimo młodego wieku ma już za sobą szereg zabiegów upiększających. Jak wiadomo, na swoim koncie ma operacje biustu, nosa i ust. Ponadto 22-latka na ściankach i w mediach społecznościowych zawsze pokazuje się w pełnym makijażu i perfekcyjnie ułożonej fryzurze. Nawet jej naturalne selfie zawsze wyglądają nieskazitelnie. Na Instagramie miliony fanów podglądają luksusowe życie gwiazdy i zachwycają się perfekcyjnym wyglądem. Jak się okazuje, bez masy kosmetyków i doczepianych rzęs wygląda zupełnie inaczej.

Kylie przyłapana bez makijażu

Niedawno modelka została przyłapana tuż pod swoim domem przez paparazzi. Na nieszczęście 22- letnia piękność została sfotografowana w zupełnie naturalnej odsłonie. Trzeba przyznać, że te zdjęcia szokują. Bez makijażu, w niedbałej fryzurze i dresach Kylie przypomina zwykłą dziewczynę, której daleko jest do tytułu jednej z największych piękności świata. Myślicie, że wszystkie jej zdjęcia poddane są retuszowi? Fanki jej marki kosmetycznej z pewnością nie będą zadowolone.

Jak wygląda Kylie Jenner bez makijażu? Zobacz główne wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości